Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 16:06:19

"Ми не вороги і ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну" - В. Данилець та В. Моїсеєнко

25.11.2015   11:12Агенцiя

Концерт народних артистів України Володимира Данильця і Володимира Моісеєнка (відомих як гумористичний дует «Кролики») під загрозою зриву. Про це та цькування і звинувачення у непатріотичності вони розповіли на прес-конференції у Чернігові 24 листопада.

Артисти заперечили всі звинувачення запевнили, що не мали і не мають нічого проти української мови.

На ім’я Президента, Міністра культури України, директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, директора Чернігівського драматичного театру, де має відбутися концерт артистів, надійшов лист з проханням заборонити виступ «через їх зневажливу проросійську позицію та зневажливе ставлення до державної мови». Підписалися під листом деякі громадські організації та політичні партії.

Це звернення та звинувачення, описані в ньому, обурили народних артистів. Володимир Моїсеєнко та Володимир Данилець звернулися до преси, аби пояснити своє бачення ситуації. Скандал розгорівся після запису спільного концерту з російськими зіркам, а також звинувачень Данильця в тому, що він негативно висловлювався щодо української мови.

Володимир Данилець, який, до речі, є вихідцем з Чернігівської області (село Дмитрівка, Бахмацького району), заявив, що під час дискусії з Іриною Фаріон, підтвердженням чому є  відеозапис, котрий кожен трактує по-своєму, він стверджував, що треба захищати та розмовляти літературною українською мовою, а не діалекти, що часто звучать з телеекранів і містять слова часто незрозумілі глядачам. Народні артисти підкреслили, що нічого антиукраїнського у їх словах та діях не було.

«Ми не вороги і ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну», - підкреслив Володимир Моїсеєнко.

Виступає дует «Кролики» не тільки в Росії, а й в інших країнах, саме як український колектив.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.