Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 08:25:50

Державна делегація королівства Таїланд ознайомилася з бойовими можливостями українського танка "Оплот" на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що на Чернігівщині

21.03.2012   08:58

20 березня, Державна делегація Королівства Таїланд на чолі з Головнокомандувачем Королівської Тайської Армії генералом Прают Чан-О-Ча ознайомилася з бойовими можливостями українського танка Т-84 "Оплот".

Демонстрація бойових можливостей машини відбулась на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині.

На військовому полігоні екіпаж танку Т-84 "Оплот" продемонстрував динамічні та бойові можливості бойової машини. Зокрема, танкісти виконали практичні стрільби зі штатного озброєння "Оплоту".

- Я переконався в тому, що Україна дійсно компетентна в питанні
танкобудівництва, - повідомив Головнокомандувач Королівської Тайської Армії генерал Прают Чан-О-Ча.  - Тут  готують висококваліфікованих фахівців танкових військ. В нашій армії ми плануємо укомплектувати три танкових батальйони українськими "Оплотами".

У свою чергу виконуючий обов'язки Генерального директора державного підприємства "Укрспецекспорт" Вадим Кожевніков заявив, що представники Тайської делегації вже домовилися з Україною, щодо закупівлі танку "Оплот" для армії Таїланду.
- За умовами контракту Україна має підготувати для Таїланду 49 таких бойових машин. Вартість домовленості становить 250 мільйонів доларів, - повідомив Вадим Кожевніков. - Перші 5  українських "Оплотів" надійдуть до Королівської Тайської армії вже  в наступному році. Це найбільший контракт щодо імпорту українського озброєння за останні 16 років.

Варто зазначити, що представники Тайської делегації також  зацікавились новим українським бронетранспортером БТР-3-1, та вантажівкою "Краз".

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.