Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 23:57:16

Звернення Міського голови Чернігова Олександра Соколова

16.11.2015   17:12Агенцiя

Шановна громадо!

Дозвольте висловити подяку всім, хто прийшов на вибори і висловив свою громадянську позицію. Дякую за висловлену особисто мені підтримку. Кожен відданий за мою команду голос для мене є цінним і важливим. Він означає, що мені вдалося чимало зробити для рідного міста.

У другому турі мешканці міста зробили цей вибір. Цей вибір – тест на політичну відповідальність і зрілість нашої громади. Мені прикро, що результати голосування визначалися не лише ідеологічними чи програмними чинниками кандидатів. На них суттєво вплинув брутальний адмінресурс, чорні технології та підкуп.
Заявляю відверто: моя команда пройшла виборчу кампанію прозоро і чесно. Ми представили мешканцям міста стратегію розвитку «Чернігівська перспектива» і власні погляди на майбутнє Чернігова.

Мій опонент обрав інший шлях. Він вдався до традицій масованого підкупу, закладених його партією під час виборів на 205-му окрузі.

Вони чинили зло, дискредитуючи діяльність міської влади щодо таких соціальних ініціатив, як соціальна картка.

На жаль, міська міліція та деякі працівники державного апарату замість служіння закону присягнули забаганкам центральної влади. Замість того, аби зупинити порушення закону, вони стали активними учасниками цієї кримінальної ганьби.

Мені прикро, що нашій громаді забракло політичної зрілості повністю утриматися від спокуси легких грошей. Саме ці гроші спотворили результат волевиявлення.

Мені особисто було соромно бачити велелюдні черги до пунктів виплати 300 срібняків від Атрошенка.

Я знаю, що людям сьогодні живеться вкрай непросто. Але знаю точно, що майбутнє нашого міста, наших дітей та онуків коштує значно дорожче. Сьогодні, на жаль, частина громади погодилася на прейскурант від Атрошенка, який оцінив майбутнє нашого міста за ціною кількох тачок гною…

Це – вибір значної частини нашої громади. Наголошу, це її свідомий вибір і свідома політична відповідальність за подальшу долю міста.
Натомість моя позиція і позиція моєї команди «Нашого краю» незмінна. Ми вибороли перше місце до міської ради з програмою «Чернігівська перспектива». І будемо її реалізовувати.

У міськраді будемо дуже жорстко контролювати команду нового мера. Ми змусимо його виконувати всі дані обіцянки. Ми змусимо його зважати на думку людей, які проголосували за Чернігів як європейське, комфортне місто. Адже саме ці свідомі містяни зберігають усім нам перспективу жити в успішному місті, яке забезпечить добробут кожному мешканцю.

PR

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини