Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 12:39:35

Підсумки дня голосування 15 листопада у Чернігові

16.11.2015   07:15Агенцiя

На останній прес-конференції у прес-центрі «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина», присвяченій перебігу виборів міського голови Чернігова у другому турі були озвучені результати двох ексзит-полів та озвучена явка виборців. Також представники правоохоронних органів озвучили дані стосовно порушень та перебігу виборчої кампанії у Чернігові та області.

О 20 годині були озвучені результати екзіт-полів двох організацій, які проводили дослідження 15 листопада у Чернігові. Так, за даними Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс» у другому турі Владислав Атрошенко отримав 57,2% підтримки, а Олександр Соколов – 37,7%.

За результатами екзит-полу аналітичного центру "Соціомодус" перемагає кандидат від Чернігівської міської партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" – Олександр Соколов з рейтингом 52,7 %. Кандидат від Чернігівської міської організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Владислав Атрошенко займає друге місце з 47,3 % голосів.

Представник міської виборчої комісії Сергій Соломаха розповів про те, що до кінця голосування ситуація на дільницях залишалася переважно спокійною. На його думку вибори пройшли демократично, не було помічено суттєвих порушень, які могли викривити результати волевиявлення городян.
За словами представника чернігівського Громадського штабу Антон Приходько, 15 листопада, під час другого туру виборів міського голови явка виборців склала близько 40-43 %. На окремих дільницях проголосувало понад 47 % зареєстрованих виборців.

За даними правоохоронців вибори у Чернігівській області відбувалися спокійно і без суттєвих порушень. Про це в ході підсумкової прес-конференції розповів журналістам заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Олександр Селіверстов.
В Чернігові та 15 районах області голосування на місцевих виборах завершилося, о 20:00 закрилися всі дільниці. Триває підрахунок голосів.

Станом на 20 годину поліцією зареєстровано 28 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Більшість порушень є незначними і не здатні вплинути на результати волевиявлення громадян.

Зокрема, уточнив Олександр Селіверстов, зафіксовано 7 випадків фотографування виборцями своїх бюлетенів, 8 разів громадянам дзвонили невідомі особи й звинувачували їх у продажу голосу на користь певного кандидата, зареєстровано 2 повідомлення про підкуп виборців та стільки ж – щодо голосування громадян за допомогою паспорту зі штрих-кодом. Один раз поліція виїжджала на повідомлення про виявлення підозрілого предмета. За всіма фактами проводяться перевірки.

Прес-центр «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» спільно з дискусійним клубом «Експерта думка» запрошує суб’єктів виборчих перегонів, журналістів, а також усіх експертів, хто цікавиться виборами до нашого прес-центру. Наша мета – сприяння незалежному та повному висвітленню виборчих подій.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини