Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 17:34:08

"СОЦІОМОДУС": результати екзит-полу в місті Чернігові 15 листопада

15.11.2015   21:46Агенцiя

Екзит-пол проводив Аналітичний центр "Соціомодус" на виході з виборчих дільниць 15 листопада 2015 року.

За результатами екзит-полу 15 листопада 2015 року, на виборах на посаду міського голови м. Чернігова перемагає кандидат від Чернігівської міської партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" – Соколов Олександр Володимирович із рейтингом 52,7 %. Кандидат від Чернігівської міської організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Атрошенко Владислав Анатолійович займає друге місце з 47,3 % голосів.

Опитування виборців проводилося з моменту відкриття і до закриття дільниць із використанням покрокового методу відбору респондентів, водночас крок коректувався залежно від активності виборців. Екзит-пол проводився методом імітації голосування: в коробку у вигляді урни виборці кидали заповнену анкету (бюлетень).

Опитувані самостійно заповнювали анкету, при цьому інтерв'юер не бачив їхніх позначок, що дало змогу зберегти повну конфіденційність і таємницю голосування, а також нівелювати статистичну похибку.

Усього на 42 дільницях було опитано 7642 виборці.

Замовник – фонд «Майбутнє Чернігова».


http://sociomodus.kiev.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/pres-reliz-rezultati-ekzit-polu-v-misti-chernigovi-15-listopada-2015-roku.html

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини