Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:36:48

БФ “Поліський оберіг” в 2015 році надав матеріальну допомогу майже 13000 осіб

15.11.2015   18:22Агенцiя

Гуманітарна, фінансова та консультативна допомога людям, які потребують підтримки — це завдання, реалізацією яких вже більше чотирьох років системно займається Благодійний фонд “Поліський оберіг”, зокрема у рамках програми “Рука допомоги”.

Кількість заяв на матеріальну допомогу від мешканців Чернігова значно збільшилася в жовтні 2015 року. Після їх опрацювання правління фонду прийняло рішення збільшити фінансування в рамках програми “Рука допомоги”. В зв’язку з цим з 11 листопада були відкриті додаткові офіси, в яких мешканці міста писали заяви та отримували матеріальну допомогу.

Всього у 2015 році матеріальну допомогу від фонду отримали вже 12 834 мешканця Чернігова. Це одна із найбільших соціальних програм, що була реалізована на Чернігівщині.

Підтримку також отримують жителі районів області, вимушені переселенці та люди, що потребують посиленої уваги суспільства не залежно від місця проживання чи інших обставин на розсуд правління Благодійного фонду.

Додатково повідомляємо, що Владислав Атрошенко не входить до керівних органів фонду “Поліський оберіг” та не впливає на рішення правління організації в зв’язку з його участю у виборах міського голови Чернігова.

Прес-служба БФ “Поліський оберіг”

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.