Олександр Соколов закликав чернігівців не піддаватися на провокації
Чернігівський міський голова Олександр Соколов закликав чернігівців не піддаватися на провокації.
За його словами, до міської ради надходять численні повідомлення про телефонні дзвінки з погрозами та дезінформацією.
Зокрема, чернігівцям, які отримали одноразову матеріальну допомогу від міської ради, невідомі у телефонній розмові повідомляють, що ніби допомога не дозволить оформити субсидію або вона буде вирахувана із пенсії. "Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності.
Згідно з чинним законодавством, на сьогодні одноразова матеріальна допомога від органів місцевого самоврядування не впливає на оформлення субсидії", - зазначив міський голова.
Крім того, невідомі телефоном намагаються дізнатися наміри жителів Чернігова голосувати у другому турі та вплинути на думку людей, вдаються до відвертих погроз і образ.
О.Соколов підкреслив, що про всі такі випадки можна повідомляти на "гарячу лінію" мера. Адже у Кримінальному кодексі України передбачена відповідальність за перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права. Зокрема, санкція ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права) передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.
PR
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».