Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 18:59:12

У Чернігові пройшов День довкілля

07.11.2015   16:41Агенцiя

Сьогодні у Чернігові пройшов День довкілля, до загальноміського прибирання парків, скверів долучилися близько 5 тисяч чернігівців.

Зробити місто чистішим вийшли трудові колективи органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, а також активісти політичних партій і громадських організацій.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов разом із колегами працював у сквері імені Б.Хмельницького. він висловив упевненість, що наступного року сквер буде реконструйований. Зокрема, там планують зробити мощення, покращити освітлення, а також провести озеленення. Міський голова висловив вдячність усім чернігівцям, які приєдналися до загальноміського прибирання.

На думку О.Соколова, така спільна діяльність є прикладом бережливого і відповідального ставлення до рідного міста, демонстрація любові до нього не на словах, а через справи.

Завдяки Дню довкілля впорядковані території у центрі Чернігова і не тільки. Сьогодні найбільш активно чернігівці працювали на Валу, у сквері імені Б.Хмельницького, на бульварі по пр. Миру. Прибрана і територія Алеї героїв.

PR

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.