Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 10:52:47

"Наш край" попереджає про упередженість комісії та підкуп виборців

07.11.2015   08:56Агенцiя

Через загрозу зриву виборів та підкупу виборців Чернігівська міська партійна організація політичної партії «Наш Край», кандидати на посаду мера Наталія Алісєєнко, Іван Аніканов, Олександр Апанасенко оприлюднили відкрите звернення до міжнародних та українських спостерігачів, громадських організацій.

«Більшість в Чернігівській міській виборчій комісії Чернігівської області – представники Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальної партії Олега Ляшка, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», Політичної партії «Народний фронт» явно реалізує різноманітні схеми зриву підрахунку голосів та встановлення результатів виборів», - говориться у зверненні.

Виборча комісія намагалася заблокувати встановлення результатів виборів депутатів Чернігівської міської ради. 30 жовтня відмовилася приймати протоколи про підсумки голосування і вийшовши за межі своїх законних повноважень, зобов’язала районні у місті виборчі комісії і зобов’язала їх провести повторний підрахунок недійсних виборчих бюлетенів. Суттєвого результату він не дав. Чернігівська  організації «Нашого краю» подала на комісію в суд. Він визнав дії комісії протиправними та припинив перерахунок бюлетенів.

Крім того, у зверненні говориться і про загрозу підкупу.
«До правоохоронних органів вже надійшли звернення мешканців міста про отримані ними особисто, по телефону або в мережі Інтернет пропозиції вербування осіб, які під час повторного голосування 15 листопада гарантовано віддадуть свій голос за провладного кандидата.

Використовується наступна схема: людину нібито наймають на роботу як агітатора і платять за це гроші. Насправді агітувати нікого не треба. Завдання – отримавши гроші, прийти і проголосувати на користь певного кандидата. Такі ж технології застосовувалися на скандально відомому 205-му окрузі», – пишуть автори звернення.

Вони просять звернути увагу на дії виборчої комісії, направити спостерігачів на другий тур виборів чернігівського міського голови та включити до звітів кричущі факти беззаконня. 


PR

Останні новини Чернігівщини

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.