Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 02:11:51

Корбана вивезли із суду. ВІДЕО

03.11.2015   11:30Агенцiя

Лідера політичної партії «УКРОП» Геннадія Корбана правоохоронці вивезли із суду у Чернігові.

Адвокати Корбана будуть звертатися із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

Вивезення відбулося відразу після того, як Корбана випустили із скляної клітки у залі засідань на вимогу адвоката Оксани Томчук.

Свою вимогу адвокат аргументувала тим, що о 8:40 ранку 3 листопада закінчується термін тримання під вартою підозрюваного Корбана у разі не визначення судом міри запобіжного заходу.

Завадити вивезенню Корбана намагалися народні депутати та адвокати.

Наразі стало відомо від адвоката Оксани Томчук, що Корбана везуть до Києва.

Детальніше дивіться у відеосюжеті Garmata.tv.

До теми:

Суд відклав розгляд справи Корбана до 3 листопада. Генадія Корбана госпіталізували

Початок розгляду справи Геннадія Корбана. ФОТОрепортаж

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48

Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.

Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27

Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини