Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 05:18:54

Мер Чернігова - тіньовий власник ТЕЦ?

02.11.2015   16:56Агенцiя

Соколов може бути тіньовим власником ТЕЦ. Про це заявив на брифінгу політолог Олексій Голобуцький.

Він нагадав, що міська рада Чернігова віддала в оренду ТЕЦ київській фірмі в 2001 році. Саме тоді Соколов почав виконувати обов’язки міського голови. Не виключено, що з того часу він являється “смотрящим” олігархів за чернігівською ТЕЦ.

З того часу договір оренди кілька разів подовжувався. Нещодавно влада міста продовжила його дію до 2030 року, без суттєвого збільшення орендної плати.

В 2015 році прокуратура порушила кримінальну справу та веде слідство щодо заниженої мінімум вдвічі орендної плати за ТЕЦ.
Обіг коштів чернігівської ТЕЦ - понад мільярд гривень на рік. За оцінками експертів дохід має становиити близько 5 мільйонів доларів на рік (при умові рентабельності 10-12%), а орендна плата становить всього близько 550 тисяч доларів на рік.

Все це призвело до того, що тарифи на гарячу воду та тепло в Чернігові одні з найвищих серед обласних центрів України. Дорожче чернігівців за послуги платять лише в Сумах та Кіровограді. Лише за останній рік вартість тепла та гарячої води зросла майже втричі.

Голубуцький висловив думку, що фактично склалася ситуація, що сплачуючи рахунки за комунальні послуги чернігівці фінансують мера міста. Саме тому, він побудував свою виборчу кампанію на гаслі проти приватизації ТЕЦ, адже фактично, він уже давно за тіньовими схемами контролює цей об’єкт та боїться втратити цей контроль в результаті виборів.

PR

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.