Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:34:21

Чернігівський окружний адмінсуд зупинив беззаконня з підрахунком голосів, - адвокат

31.10.2015   21:11Агенцiя

Сьогодні, 31 жовтня, Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позови міської організації партії «Наш Край» до Чернігівської міської виборчої комісії.

Зокрема, рішенням суду визнано протиправними та скасовано постанови Чернігівського міськвиборчкому про призначення перерахунку недійсних бюлетенів у Новозаводському та Деснянському районах.

Суд погодився з аргументами позивача, що міська комісія не має права призначати повторний підрахунок голосів по виборчих дільницях. Також судді звернули увагу на порушення термінів подання скарг, що послугували підставою для прийняття рішення про перерахунок голосів. Так, при граничному терміні подання скарги в два дні – тобто 28 жовтня, міськвиборчком прийняв і задовольнив скарги, подані 30 жовтня.

Адвокат Микола Торбєєв, який представляє інтереси команди кандидата на пост міського голови Олександра Соколова, додав, що представники Чернігівського міськвиборчкому так і не змогли пояснити суду, чому вони проігнорували порушення терміну оскарження: «Така лояльність здається щонайменше упередженою».

Відповідно до рішення суду, Новозаводський і Деснянський районні виборчкоми повинні відмовитися від виконання незаконного рішення про перерахунок недійсних бюлетенів.

М.Торбєєв також наголосив, що стосовно членів комісії, які голосували за це незаконне рішення, будуть підготовлені документи з вимогою звільнити їх із займаних посад.

Нагадаємо, в Чернігові окремі політичні сили, підконтрольні олігархам, пішли на безпрецедентне порушення виборчого законодавства, щоб зірвати вибори. Зокрема, Чернігівська міська виборча комісія перевищила свої повноваження, прийнявши незаконне рішення про повторний перерахунок бюлетенів, які були визнані недійсними на дільницях Новозаводського та Деснянського районах міста. Більше того, незаконний перерахунок голосів вирішили проводити вночі, щоб кандидати, журналісти, довірені й уповноважені особи, міжнародні спостерігачі не могли бути попереджені про це і бути присутніми на перерахунку.

У Чернігівській організації партії «Наш край» заявили, що представники олігархів намагаються зробити з Чернігова полігон із відпрацювання чорних технологій зі зриву виборів. Такі методи вже відпрацьовувалися на парламентських виборах у 2012 році.

Окрім спроб зірвати вибори, опоненти готують масштабні провокації в Чернігові. Так, у Києві замовлено великий наклад дублікатів «Соціальної картки чернігівця» з метою дискредитації проекту.

Можливо, в картках будуть вказані недійсні номери телефонів та інша недостовірна інформація. Мета – дезінформувати чернігівців, зірвати реалізацію соціального проекту й очорнити чинну владу, що є ініціатором зазначеної програми. Деякі політичні сили готові йти на будь-які провокації з єдиною метою – не допустити чесних виборів у Чернігові, наголосили партійці.

PR

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини