Центр допомоги учасникам АТО – спільний проект влади та волонтерів
Відповідно до Указу Президента України в усіх областях створено Центри допомоги учасникам АТО. Необхідне розпорядження голови Чернігівської облдержадміністрації теж уже є, затверджено і Положення про Центр.
До складу Центру входять представники відповідних структурних підрозділів ОДА, військовий комісар області, представник територіального органу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, волонтери. Працюватимуть вони на громадських засадах.
— Особливості створення Центру на Чернігівщині обговорено з представником Адміністрації Президента. Треба сказати, що в області волонтерами та Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА давно ведеться інформаційна кампанія та надається практична допомога учасникам АТО. Тож нашим досвідом у цій справі уже можуть скористатися інші регіони, — зазначив Сергій Биконя.
На нараді було обговорено питання співпраці волонтерів та ОДА залежно від напрямів роботи. Планується, що до кінця жовтня Центр запрацює у повноцінному режимі.
Наразі на офіційному сайті облдержадміністрації уже створено рубрику "Допомога учасникам АТО", у якій міститься уся інформація щодо соціального захисту бійців, довідка про виконану роботу та контакти служб та підрозділів, куди можна звертатися з проблемними питаннями.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.