Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:36:20

Рух ЧЕСНО розповів про кандидатів на місцевих виборах

23.10.2015   08:56Агенцiя

22 жовтня у Чернігові відбулась підсумкова прес-конференція за результатами кампанії «Стеж за грошима», яка втілювалась Громадським Рухом ЧЕСНО та ГО Активна громада.

Аналітик Громадського руху Андрій Кужель повідомив, що представники шести політичних сил підписали Декларації відповідальності з Громадським рухом ЧЕСНО. Зокрема, всі 24 кандидати від «ДемАльянсу» та їх кандидат на посаду міського голови Ігор Андрійченко. Також, всі 27 кандидатів від «Самопомочі» підтримали декларацію, в тому числі і кандидат на мера Володимир Зуб. З певними зауваженнями підписали Декларацію і всі кандидати від «Громадянської позиції».

Водночас, попри обіцянки підписати декларації відповідальності всіма кандидатами, так і не підписали представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»», окрім одного з кандидатів до міської ради та Владислава Атрошенка, кандидата на пост мера. Обіцяли і не підписали представники «Радикальної партії Олега Ляшка», окрім кандидатки до Чернігівської міської ради Олени Варнакової.

Також, свою обіцянку щодо підписання Декларацій не стримали і представники «Партії простих людей». Від «ППЛ» підписався лише Сергій Балакша.

Представник «ЧЕСНО» в Чернігові також зазначив, що у списках кандидатів до Чернігівської міської ради прогульників засідань рад немає,лише кілька прогульників комісій. «Ми сподіваємося, що в цьому є і наша заслуга. Адже ми моніторили відвідуваність депутатами сесій і комісій у рамках кампанії «Чесна весна – відповідальна осінь» і надсилали партіям результати по прогульникам»,- зазначив Андрій Кужель.

Окрім цього, під час прес-конференції, було наголошено, що серед діючих депутатів Чернігівської міської ради більше 20 піде на місцеві вибори змінивши суб’єкт висування.

За даними аналізу, який провів Рух «ЧЕСНО» у Чернігові, найбільше перебіжчиків зібрала партія «БПП», на другому місці – «Наш край» та «Радикальна партія».

З історією балотування чернігівських політиків від партій можна ознайомитися у проекті політичних траєкторій. Дані по кандидатам до Чернігівської міської ради зібрані починаючи з 1998 року. 
Як зазначив Кужель, на цьому Рух «ЧЕСНО» не припиняє свою роботу і буде й надалі слідкувати за роботою чернігівських політиків.

Останні новини Чернігівщини

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем 12:31

Війна розділила життя на «до» і «після»…

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян 12:29

В умовах низьких температур зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян, спричинених необережним поводженням з вогнем, порушенням правил влаштування та експлуатації опалювальних печей і димарів, електромереж і електропобутових приладів.

 Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму 12:27

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

 Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури 12:27

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Ігоря Голубинського.