Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 06:52:33

Рух ЧЕСНО розповів про кандидатів на місцевих виборах

23.10.2015   08:56Агенцiя

22 жовтня у Чернігові відбулась підсумкова прес-конференція за результатами кампанії «Стеж за грошима», яка втілювалась Громадським Рухом ЧЕСНО та ГО Активна громада.

Аналітик Громадського руху Андрій Кужель повідомив, що представники шести політичних сил підписали Декларації відповідальності з Громадським рухом ЧЕСНО. Зокрема, всі 24 кандидати від «ДемАльянсу» та їх кандидат на посаду міського голови Ігор Андрійченко. Також, всі 27 кандидатів від «Самопомочі» підтримали декларацію, в тому числі і кандидат на мера Володимир Зуб. З певними зауваженнями підписали Декларацію і всі кандидати від «Громадянської позиції».

Водночас, попри обіцянки підписати декларації відповідальності всіма кандидатами, так і не підписали представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»», окрім одного з кандидатів до міської ради та Владислава Атрошенка, кандидата на пост мера. Обіцяли і не підписали представники «Радикальної партії Олега Ляшка», окрім кандидатки до Чернігівської міської ради Олени Варнакової.

Також, свою обіцянку щодо підписання Декларацій не стримали і представники «Партії простих людей». Від «ППЛ» підписався лише Сергій Балакша.

Представник «ЧЕСНО» в Чернігові також зазначив, що у списках кандидатів до Чернігівської міської ради прогульників засідань рад немає,лише кілька прогульників комісій. «Ми сподіваємося, що в цьому є і наша заслуга. Адже ми моніторили відвідуваність депутатами сесій і комісій у рамках кампанії «Чесна весна – відповідальна осінь» і надсилали партіям результати по прогульникам»,- зазначив Андрій Кужель.

Окрім цього, під час прес-конференції, було наголошено, що серед діючих депутатів Чернігівської міської ради більше 20 піде на місцеві вибори змінивши суб’єкт висування.

За даними аналізу, який провів Рух «ЧЕСНО» у Чернігові, найбільше перебіжчиків зібрала партія «БПП», на другому місці – «Наш край» та «Радикальна партія».

З історією балотування чернігівських політиків від партій можна ознайомитися у проекті політичних траєкторій. Дані по кандидатам до Чернігівської міської ради зібрані починаючи з 1998 року. 
Як зазначив Кужель, на цьому Рух «ЧЕСНО» не припиняє свою роботу і буде й надалі слідкувати за роботою чернігівських політиків.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини