Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:37:05

Замовником чорнухи затримані називають новостворену партію

22.10.2015   11:32Агенцiя

Вніч з 20 на 21 жовтня у деяких районних центрах Чернігівської області було гаряче. До Бобровицького, Менського, Варвинського, Куликівського та Прилуцького районів нагрянув «десант» молодиків з антиагітаційним матеріалом проти однієї з партій. Називається газета «Аграрна правда».

У газеті обливають брудом найбільш рейтингових кандидатів від цієї парттії – Віктора Труша (Куликівка), Сергія Гайдая (Варва), Арсена Дідура (Мена), Олену Дмитренко (Козелець), Григорія Супруна (Носівка), Сергія Чубовського (Бобровиця) та ін.

Після оперативного реагування правоохоронних органів декілька груп було затримано. Як стало відомо, всі найманці родом із Прилук. На цю ніч їм було виділено близько 70 000 листівок.

Працювати виїхало 15 машин, у кожній по 4 чоловіки. Оплата була наступною: 150 грн платили тим, хто мав розкидати листівки, по 400 грн – водіям, також видавались кошти на бензин.

Всього було залучено до роботи 60 молодиків. Замовником чорнухи затримані називають новостворену партію, яка зараз активно працює на території Чернігівської області та має такий самий електорат, що й партія проти якої робилось замовлення.

Ступінь відповідольності за порушення виборчого законодавства та порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення мають встановити правоохоронці.

Останні новини Чернігівщини

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області 08:22

19 листопада відбулося засідання робочої групи з розробки та заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради жителів та уродженців області, які взяли участь у захисті незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини