Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:34:07

Замовником чорнухи затримані називають новостворену партію

22.10.2015   11:32Агенцiя

Вніч з 20 на 21 жовтня у деяких районних центрах Чернігівської області було гаряче. До Бобровицького, Менського, Варвинського, Куликівського та Прилуцького районів нагрянув «десант» молодиків з антиагітаційним матеріалом проти однієї з партій. Називається газета «Аграрна правда».

У газеті обливають брудом найбільш рейтингових кандидатів від цієї парттії – Віктора Труша (Куликівка), Сергія Гайдая (Варва), Арсена Дідура (Мена), Олену Дмитренко (Козелець), Григорія Супруна (Носівка), Сергія Чубовського (Бобровиця) та ін.

Після оперативного реагування правоохоронних органів декілька груп було затримано. Як стало відомо, всі найманці родом із Прилук. На цю ніч їм було виділено близько 70 000 листівок.

Працювати виїхало 15 машин, у кожній по 4 чоловіки. Оплата була наступною: 150 грн платили тим, хто мав розкидати листівки, по 400 грн – водіям, також видавались кошти на бензин.

Всього було залучено до роботи 60 молодиків. Замовником чорнухи затримані називають новостворену партію, яка зараз активно працює на території Чернігівської області та має такий самий електорат, що й партія проти якої робилось замовлення.

Ступінь відповідольності за порушення виборчого законодавства та порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення мають встановити правоохоронці.

Останні новини Чернігівщини

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем 12:31

Війна розділила життя на «до» і «після»…

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян 12:29

В умовах низьких температур зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян, спричинених необережним поводженням з вогнем, порушенням правил влаштування та експлуатації опалювальних печей і димарів, електромереж і електропобутових приладів.

 Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму 12:27

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

 Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури 12:27

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Ігоря Голубинського.