Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 14:15:23

Олександр Соколов і партія "Наш Край" не дозволять кримінальній олігархії вкрасти голоси людей

21.10.2015   10:19Агенцiя

Виборча кампанія в Чернігові зовні відбувається доволі спокійно, але це оманливе відчуття. Про це заявив мер Олександр Соколов, під час телемосту партійних організацій «Нашого краю» з усіх регіонів України.

«Триває надзвичайно гостра боротьба. Боротьба між майбутнім міста та його минулим. Ми йдемо вперед і розраховуємо на підтримку громади. Хоча водночас відчуваємо шалений СПРОТИВ ОЛІГАРХІЧНІХ СТРУКТУР. Вони прагнуть позбавити Чернігів майбутнього. Ставлять собі за мету приватизувати інженерну інфраструктуру. Це РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА нашому РІДНОМУ МІСТУ»,  – сказав він.

Крім того, мер Чернігова додав, що на цих виборах тільки громада вирішуватиме, яким бути місту наступні 10 років. Або розбудовувати  Чернігів як затишне європейське місто, комфортне для життя і цікаве для туризму. Або створити всі умови для того, щоб Чернігів став ПОЛІГОНОМ КРІМІНАЛЬНОЇ ОЛІГАРХІЇ. За словами Соколова, олігархія рветься до влади в місті. Витрачає шалені ресурси, обіцяє рай на землі, запрошує на концерти поп-зірок. Однак одразу після виборів місто буде змушене оплатити цей аукціон щедрості.

Мер Чернігова наголосив, що його команда має стратегічний план дій – програму розвитку «Чернігівська перспектива». А також запевнив у тому, що вони захистять РЕЗУЛЬТАТИ ВОЛЕВІЯВЛЕННЯ і не дозволять кримінальній олігархії вкрасти голоси людей.

Наостанок Соколов додав, що відчуває підтримку людей до нього і до чернігівської команди «Нашого краю», це затверджують соціологічні дослідження.

Нагадаємо, за останніми соціологічними дослідженнями, в Чернігові лідирує  партія «Наш край» і її кандидат на посаду міського голови Олександр Соколов.  «Наш край» здобуває понад 31 % голосів. Найближчий конкурент має на 10 % менше. А серед кандидатів на посаду мера Чернігова Олександра Соколова підтримали 41,5 %, а найближчого конкурента – 18,8 %.


PR

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:43

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Відбувся масштабний інноваційний форум для вчителів. ВІДЕО 11:22

14 вересня, в Чернігові вже вдруге відбувся всеукраїнський інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки

Втретє відбувся Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки 10:49

15 вересня на Співочому Полі у Березні Менського району, на батьківщині знаменитого українського композитора, хорового диригента і педагога, втретє відбулося музичне свято, що носить його ім’я, - Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини