Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:35:41

Комунікативний майданчик "Чому я йду у мери?" з Андрієм Гедровичем

20.10.2015   12:26Агенцiя

Прес-центр «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» започаткував комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?».

Основною формою цього майданчику були відповіді кандидатів на посаду міського голови на актуальні запитання, які стосуються нашого міста та майбутнього чернігівців. Минулого тижня кандидатам ми запропонували дати відповіді на питання. відгукнулися Роман Семешко, Андрій Гедрович та Володимир Зуб.

Отже, відповіді Андрія Гедровича на питання комунікативного майданчика "Чому я йду у мери?"

Що у Чернігові не так?

Основна проблема міста Чернігова, що воно зовсім не готове до майбутнього. В місті не існує жодної стратегічної програми розвитку відповідно до українських тенденцій розвитку, а тим паче й до світових. Молоді люди не бажають залишатись і жити тут. Місцеві очільники нічого не зробили для того, щоб «наше майбутнє – молодь» хотіла працювати, розвивати місто.
Не прозора система оренди комунальної власності. Умисне занедбання КП «Тролейбусне управління». Влада міста працює проти мешканців, а не допомагає.

Чи можливі швидкі зміни на краще?

Швидкі зміни можливі, але за умови швидкої та професійної діяльності влади, спільно зі згуртованою громадою. За рік можливо створити відділ стратегічного та інноваційного розвитку міста, який буде займатися залучення грантів, інвестиційних програм міжнародних донорів, а також забезпечить виконання всіх умов для розвитку бізнесу (малого, середнього та крупного). Проведення «тотального перезавантаження» міської влади також можливе протягом року. Забезпечити прозорий механізм участі громади в контролі діяльності міських органів влади можливо протягом перших 6 місяців.

Що може зробити одна людина?

Одній людині змінити систему дуже важко, проте вона може: згуртувати громаду навколо програми розвитку та модернізації міста, що дасть вагомий механізм тиску на владу; також одна людина може розпочати зміни в своєму житі, на своїй роботі та подати приклад всім іншим, особливо це важливо коли ти знаходишся на посаді міського голови. Якщо міського голову буде підтримувати громада, такий мер зможе багато чого.

Які позитивні напрацювання потрібно зберегти?


Чернігів комфортне місто для життя, проте не для розвитку, тому звісно всі надбання та здобутки мають залишатись, всі міські програми продовжуватись, але необхідно їх ще й модернізувати, щоб ці програми відповідали сучасним вимогам, допомагали вирішувати проблеми завтрашнього, а не вчорашнього дня.

Чернігів у майбутньому – це…


Чернігів у майбутньому – це центр інноваційних розробок у системі муніципального транспорту та центр неакадемічної освіти. Місто живих легенд та осередок виробництва високотехнологічних продуктів. Місто, що входить у ТОП-100 міст світу. Перше місто в Україні, де буде в повній мірі реалізовані принципи прямої демократії. Місто де всі з України та світу будуть воліти жити і працювати, створювати родини та народжувати дітей. Місто, яке буде в гармонії існувати з неймовірною природою полісся.

До теми

Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» з Романом Давлеткужиним

Владислав Атрошенко – гість комунікативного майданчику "Чому я йду у мери?"

Довідка:
Комунікативний майданчик «Чому я йду у мери?» - одна з перших спроб у новій формі ознайомити представників мас-медіа і громадських активістів з кандидатами на посаду міського голови Чернігова.

Організатори сподіваються, що інші кандидати приєднаються до цієї ініціативи та нададуть свої відповіді на питання:
- що у Чернігові не так?
- чи можливі швидкі зміни на краще?
- що може зробити одна людина?
- які позитивні напрацювання потрібно зберегти?
- Чернігів у майбутньому – це…
А журналісти на комунікативному майданчику зможуть поставити свої запитання та оцінити кандидатів у мери нашого міста
.

Прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини