Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 14:11:12

"Гаряча лінія" СБУ по місцевих виборах

19.10.2015   07:45Агенцiя

Шановні жителі та гості міста Чернігова і області!

Служба безпеки України в межах своєї компетенції вживає заходів для дотримання законності під час підготовки і проведення місцевих виборів, унеможливлення протиправного втручання в роботу виборчих комісій, спроб дестабілізувати ситуацію.

В Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області діє телефон «гарячої лінії», за якими громадяни цілодобово можуть повідомляти інформацію щодо загроз терористичного або диверсійного характеру, а також про порушення під час підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Номер телефону «гарячої» лінії – (0462) 676-208.

Крім того, інформацію можна передати через електрону пошту – usbu_chg@ssu.gov.ua, або повідомити особисто за адресою:
м. Чернігів, вул. Шевченка, 28.

Отримана інформація обов`язково буде перевірено згідно з чинним законодавством, і за результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.

Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03

Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59

14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.

Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.