Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:59:58

ОПОРА: У Чернігові "Наш край" агітує проти конкурента чинного мера брудними методами

14.10.2015   12:53Агенцiя

Громадянська мережа ОПОРА вже описувала активність політичної партії «Наш край» як в обласному, так і в районних центрах. Попри численні порушення з боку цієї партії та кандидатів, використання брудних технологій ще не було помічено. Проте сьогодні у противному пересвідчився довготерміновий спостерігач.

Під час епопеї з виділенням одноразової матеріальної допомоги чернігівцям, про яку ОПОРА неодноразово згадувала, довготерміновий спостерігач взяв участь у зборі підписів на підтримку акції проти приватизації міських комунальних підприємств.

Так, 5 жовтня в агітаційному наметі від «Нашого краю» містянам пропонували висловитися з приводу можливого привласнення олігархами таких бюджетоутворюючих підприємств як КП «Чернігівводоканал» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «Технова», поставивши свій підпис у листі-зверненні до міського голови. Нагадаємо, чинний мер Олександр Соколов є висуванцем на цю ж посаду від згаданої партії.

Сьогодні, 13 жовтня, активісту ОПОРИ зателефонував представник партії «Наш край» та спершу подякував за нещодавно висловлену ним громадянську позицію на підтримку збереження комунальних підприємств у власності міста.

Він також поінформував довготермінового спостерігача про те, що один з кандидатів на посаду міського голови, а саме Владислав Атрошенко, має намір приватизувати згадані комунальні підприємства, що невідворотно призведе до підвищення тарифів.

Громадянська мережа ОПОРА вбачає в таких діях використання брудних технологій проти політичних опонентів та закликає всіх учасників виборчого процесу не порушувати частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», відповідно до якої «забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини