Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 03:46:28

Мер Чернігова Олександр Соколов: лікарня № 4 отримає новий апарат УЗД до кінця року

10.10.2015   12:36Агенцiя

Півтора мільйона гривень виділено з міського бюджету на купівлю нового апарата ультразвукової діагностики для міської лікарні № 4.

Про це міський голова Олександр Соколов повідомив під час зустрічі з трудовим колективом лікарні.

- Місто вже виділило 1,5 мільйона гривень для придбання апарату УЗД. Сьогодні ми проводимо тендерний конкурс на його закупку з урахуванням усіх тих вимог, які нам надав завідувач відділення діагностики, - сказав мер.

Раніше з ініціативи мера до міської лікарні № 4 за рахунок фінансування з міського бюджету були закуплені машина «швидкої допомоги» і флюорограф із цифровою обробкою зображення.

- Наша міська лікарня обслуговує понад 34 тисячі людей, із допомогою професійного обладнання фахівці зможуть на ранніх стадіях виявляти серйозні захворювання. Медицина повинна бути якісною і доступною кожному Чернігівцю. Успішне місто – добробут кожного, - наголосив Олександр Соколов.

PR

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини