Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:23:53

Активність політичних сил на сучасному етапі виборчих перегонів проаналізували у прес-центрі "Місцеві вибори - 2015. Чернігівщина"

30.09.2015   18:23Агенцiя

До обговорення чернігівських експертів приєднався народний депутат України Олександр Черненко.

За словами народного депутата України на цих виборах можливі як «чорнуха» так і двійники кандидатів. Наразі більше трьох двійників одного з кандидатів на посаду міського голови Владислава Атрошенко вже зареєструвались для участі у передвиборчій гонці у Чернігові.

Але Олександр Черненко впевнений у тому, що така система відтягування голосів не дієва. Люди голосувати за підставних осіб не будуть. Це показав досвід минулих виборів, де були такі ж самі системи.

«Це технологія, яка абсолютно не працює. В принципі вона може відтягнути до двох відсотків голосів. Хоча тих декількох відсотків, які «перетягнуть» на себе двійники того чи іншого кандидата, може не вистачити», - сказав він.

Що стосується чорного піару, то пан Черненко вважає, що це роблять ті кандидати яким нема що розповісти хорошого про себе, про їх власні досягнення.

«Яскравий приклад Чернігівський золотий батон. Який нібито Атрошенко колись замовив Януковичу. Але ті, хто хоч трохи володіє Інтернетом знає хто і коли дарував цей батон», - зазначив нардеп.

Загалом на даному етапі виборчого процесу існують певні порушення і серед них є «чорнуха» та, навіть, шантаж кандидатів. Про це розповів політичний оглядач Юрій Паперний: «Під час брифінгу Начальник УМВС в Чернігівській області полковник міліції Едуард Альохін розповів, що фіксуються звернення про порушення і серед них є два напади на агітаційні намети. Їх скоювали підлітки віком до 12 років».

Також політичний оглядач зазначив, що виборчий бюджет певних чернігівських компаній вже на старті перевищив бюджети деяких парламентських компаній минулих років. Все це іде на дорогий чорний піар, купу наметів та на величезні тиражі агітаційних газет.

Експерти також прокоментували заяву чинного мера Чернігова Олександра Соколова, який балотується на посаду міського голови від політичної партії «Наш край». В заяві йдеться про те, що проти кандидата готуються провокації з використанням брудних технологій.

Юрій Паперний вважає заяву дуже дивною: «Провокацій ще не було, але ми вже все знаємо і про це застерігаємо». При цьому від кандидата роздають безкоштовні запрошення на каруселі та роздається комунальна газета в якості агітації.

Присутні експерти розгорнули активну дискусію стосовно порушень під час виборчих перегонів та журналістської етики.

За інф. прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина"

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини