Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:33:03

Презентація Програми розвитку "Чернігівська перспектива"

30.09.2015   12:27

29 вересня відбулася знакова подія в суспільному та політичному житті Чернігова. Чинний мер Олександр Володимирович Соколов та його згуртована команда представляли Програму розвитку міста "Чернігівська перспектива".

Із цією програмою від партії "Наш край" Олександр Соколов балотується на посаду мера свого міста, щоб забезпечити добробут кожного чернігівчанина в успішному місті.

У своєму короткому виступі Олександр Соколов наголосив, що він і його команда ідуть на вибори, щоб зберегти темпи оновлення рідного Чернігова.
"Наш край" – це партія захисту інтересів місцевих громад, яка підтримує ідеї фінансової децентралізації та посилення місцевого самоврядування. Ця політична сила на боці людей, а не олігархів», – запевнив чинний мер міста.
Також Олександр Володимирович поділився з громадою планами з модернізації транспортної та комунальної сфер, розказав про заходи із залучення інвестицій та окреслив своє бачення соціального й економічного зростання Чернігова.

Підтримати О.Соколова прийшли члени його команди, його однодумці, шановані чернігівчани. Стисло, лаконічно – як люди справи, а не любителі поговорити, – вони розказали про минулорічні досягнення та добрі справи міського голови.

Найбільш змістовно та переконливо виступив Куліда Василь, начальник служби безпеки "Райффайзен Банк Аваль".
Він наголосив на тому, що базовий принцип партії "Наш край" – турбота про людей. "Ми проти олігархату при владі, популізму та порожніх прожектів. Нас об’єднує ідея сильної громади, без чого неможлива сильна Україна. Це один із головних принципів нашої програми дій «Чернігівська перспектива». Чернігів мав сумний досвід обрання бізнес-мера в 20006 році. Що з цього стало – всі пам’ятаємо, депутатська недоторканність виявилась дорожчою за передвиборні обіцянки. Другого експерименту Чернігів не витримає, коли містом залишиться керувати невідома особа. Тому що бізнес-мер не складе депутатських повноважень, олігархи ведуть в місцеві органи менеджерів своїх бізнес-структур. «Наш край» – партія зрозумілих професійних людей. "Наш край" переможе!» – закінчив свою промову Василь Олександрович.

Також від команди Олександра Соколова виступив начальник фінансового управління, заступник мера Чернігова Віктор Бистров, який ще раз наголосив, що завдяки саме Олександру Володимировичу бюджетники забули про затримку виплат, а в соціальній сфері вже відчуваються поліпшення.

Сергій Вакуленко, заступник директора ПАТ "Чернігівавтосервіс", підтвердив плани кандидата в мери міста на залучення інвестицій у рамках Програми розвитку електротранспорту. А також нагадав, що Чернігів – єдине місто в України, де з далеких масивів жителів безкоштовно автобусами підвозять до центру.

Учасник АТО, майор, заступник командира військової частини А 2984 Максим Пилипенко звернув увагу на те, що Олександр Соколов дбає про військово-патріотичне виховання молоді та соціальний захист військовослужбовців, оскільки і сам не стояв осторонь бойових дій в Афганістані.

Насамкінець зустрічі Олександр Володимирович подякував усім присутнім за увагу і поспілкувався з присутніми на заході журналістами.


PR

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.