Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 10:50:40

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо введення в дію санкцій щодо Росії

25.09.2015   16:50Агенцiя

Відповідне рішення під час засідання уряду 24 вересня озвучив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Відповідно до рішення РНБО були введені в дію такі санкції:

  • про польоти російських авіакомпаній, в першу чергу компаній "Аерофлот" і "Трансаеро" до України;
  • про транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, "якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу";
  • використання російського програмного забезпечення — йдеться зокрема про ПЗ компанії "Лабораторія Касперського";
  • застосування персональних санкцій до окремих суб'єктів Російської Федерації.

Яценюк наголосив, що в запровадженні персональних санкцій вже були вжиті перші кроки, зокрема, це стосується "Укрзалізниці".

"До всіх органів виконавчої влади є чітка вимога - тим компаніям, щодо яких застосовані санкції, заборонити участь в державних закупівлях, щоб вони не мали доступу до бюджетного ресурсу країни", — наголосив глава уряду.

Прем’єр також звернувся до санкційного комітету в постійному режимі моніторити виконання запроваджених санкцій. За необхідності змінити і додати до рішення РНБО додаткові прізвища і компанії.

22 вересня були введені в дію українські санкції проти Росії.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression