Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:46:29

Кампанія “Стеж за грошима” проведена в Ніжині

25.09.2015   16:10

Напередодні місцевих виборів 2015 року громадянський рух “Чесно” започаткував кампанію “Стеж за грошима”. У рамках якої передбачаеться змусити політичні партії та кандидатів у депутати звітувати за витрачені на виборчу кампанію кошти.

Тож, 24 вересня у Ніжині відбувся Форум з відповідною назвою, на який були запрошені представники громадськості, кандидати у мери міста та кандидати у депутати Ніжинської міської ради. Мета Форуму – привернути увагу громади до проблеми проведення чесних місцевих виборів у рідному місті. Відкритість джерел фінансування – це механізм, який дозволить обирати власне свого представника у Раді, а не представників олігархів, який виступає спонсором виборчої кампанії. Зрозуміло, що депутат, який потрапив до Ради за кошти прихованого благодійника, поставить на перше місце інтереси оліарха, а не співгромадян.

Отже, усім учасникам запропонували підписати Декларацію відповідальності. Цей документ, як зазначалось вище, передбачає, що всі кандидати в депутати та посаду міського голови повинні оприлюднити звіти щодо витрат на ведення виборчої кампанії, а також декларації про доходи та прозвітувати перед громадою про виконану роботу.

Одним із перших Декларацію відповідальності підписав міський голова Анатолій Лінник. Крім нього документ підписали представники місцевих осередків партії “Батьківщина”, “ДемАльянсу”, “Удар”, “Укроп”, “Самопоміч”.

Координаторами кампанії “Стеж за грошима” у Ніжині стали Володимир Бабко та Олександр Турчинов.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.