Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:56:09

Чернігівські районні видання оприлюднили соціологію з порушеннями

25.09.2015   09:49Агенцiя

Замовна соціологія - один з методів ведення недобросовісної агітації. На жаль, політичні сили Чернігівщини нехтують стандартами демократичних виборів та чесної конкуренції.

Довготерміновим спостерігачем ОПОРИ днями було зафіксовано публікацію у Щорській районній газеті «Промінь» від 19.09.2015, яка не містить повної інформації про результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами.

Формуюче думку опитування вочевидь на користь партії «Наш край» було зафіксоване в комунальних районних виданнях. При цьому було порушене виборче законодавство, повідомляють спостерігач мережі. Зокрема, автор статті не зазначив час проведення опитування, територію, яку воно охоплювало, розмір та спосіб формування соціологічної вибірки опитаних, методу опитування, точного формулювання питань, можливої статистичної похибки, а також замовника опитування, що вимагає пп. 1,2 ст.53 Закону України «Про місцеві вибори».

Стаття такого ж змісту з’явилась і у Корюківській районній газеті від 19.09.2015. Вона містить більше вихідної інформації, проте не є повною, оскільки не згадується замовник опитування.

Зміст цих абсолютно ідентичних повідомлень дозволяє зробити висновок про схильність автора до партії «Наш край». До слова, Громадянська мережа ОПОРА вже повідомляла про загрози використання адмінресурсу з боку згаданого партійного об’єднання. 

Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.