Цикл просвітницьких заходів "Я - за чесні вибори 2015"
ГО «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну»» запрошує учіх бажаючих підтримати та взяти участь ініціативі «Я – за чесні вибори 2015», яка передбачає проведення циклу безкоштовних просвітницьких заходів із 5 тематичних розмов (Thematical Talks: виступ / неформальне обговорення) з 22 вересня по 20 жовтня в Американському домі, Миколи Пимоненка, 6 (організатори забезпечують онлайн трасляцію подій):
1. 22 вересня – тематична розмова: «Політичні медіа-маніпуляції: управління громадською думкою» з Андрієм Круглашовим.
Лінк у фейсбуці на подію: http://on.fb.me/1NAxZK5
2. 29 вересня - тематична розмова: Маніпуляційні технології у політиці з Тарасом Загороднім Лінк у фейсбуці на подію: http://on.fb.me/1Pnj5V2
3. 6 жовтня - тематична розмова: «Stop Grechka Movement: латентний підкуп або як боротися з гречкою» з Катериною Одарченко
4. 13 жовтня - тематична розмова: «Адміністративний ресурс як виборча антикультура в Україні» (спікер уточнюється)
5. 20 жовтня – відкритий семінар: «Місцеві вибори 2015: все, що потрібно знати». (спікер уточнюється)
Мета – підвищення обізнаності виборців у сфері політичної культури, правової обізнаності, особистої відповідальності та передвиборчих маніпуляцій, що сприятиме у подальшому успішній реалізації їх виборчих прав та прийняттю осмисленого рішення під час голосування.
Орієнтовна аудиторія: виборці, громадські активісти, представники ЗМІ.
Очікувані результати:
1. Підвищення обізнаності громадськості з питань захисту виборчих прав, політичної культури, передвиборчих маніпуляцій та особистої відповідальності.
2. Привернення уваги громадськості до правопорушень та маніпуляцій, до яких вдаються кандидати під час виборів.
3. Активізація громадського сектору та ЗМІ у боротьбі за проведення чесних передвиборчих кампаній та недопущення маніпуляцій.
4. Скорочення випадків використання адміністративних ресурсів під час виборчих перегонів.
5. Проведення чесних передвиборчих агітаційних кампаній кандидатами у мери/депутати.
Крім того, запрошуємо вас приєднатися до нашої групи: Я - за чесні вибори 2015” у фейсбуці: http://on.fb.me/1PniYZA
Контакти
Куратор проекту Денис Соловйов
ГО «Всеукраїнський Інтеграційний Рух «ВІР в Україну»»
denys.soloviov@gmail.com
096971658
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».