Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 14:39:40

ВО "Свобода" висунула кандидатів у депутати Чернігівської міської ради

23.09.2015   12:29

22 вересня 2015 року відбулась конференція Чернігівської міської організації ВО «Свобода», яка висунула кандидата на посаду Чернігівського міського голови та кандидатів у депутати Чернігівської міської ради.

Так, конференція одноголосно прийняла рішення про висування кандидата на посаду Чернігівського міського голови Андрія Міщенка – голови Чернігівської обласної організації ВО «Свобода», народного депутата України VII скликання.

Список ВО «Свобода» до Чернігівської міської ради очолить Костянтин Лубенцов. 

Конференція також висунула кандидатів у депутати Чернігівської міської ради

1. Лубенцов Костянтин (лідер списку)
2. Аскеров Юніс (округ № 5)
3. Васильченко Євген (округ № 4)
4. Гавриленко Ігор (округ № 10)
5. Грецький Володимир (округ № 21)
6. Данилов Максим (округ № 14)
7. Дідовець Марина (округ №26)
8. Єфименко Олена (округ № 36)
9. Ігнат'єв Андрій (округ №18)
10. Калашник Ярослав (округ №17)
11. Калініченко Сергій (округ № 6)
12. Клюйко Микола (округ № 11)
13. Крошка Віктор (округ № 1)
14. Кузіна Світлана (округ № 20)
15. Лось Сергій (округ № 27)
16. Манойло Яна (округ №31)
17. Миненок Ольга (округ № 33)
18. Нечай Віктор (округ №42)
19. Омеляненко Маргарита (округ №2)
20. Омельяненко Ганна (округ №16)
21. Пінчук Надія (округ №29)
22. Поляниця Тетяна (округ №3)
23. Пушенко Олександр (округ №22)
24. Poбейко Олег (округ №32)
25. Родимченко В'ячеслав (округ №30)
26. Cкpuпка Дмитро (округ №19)
27. Скумін Микола (округ №7)
28. Стельмах Віктор (округ №28)

29. Федорок Володимир (округ №40)


             
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини