Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 09:09:36

Хто балотуватиметься від партії "Об’єднання Самопоміч" у Чернігівську міську раду

23.09.2015   08:45

22 вересня 2015 року в дискусійному клубі «Експертна думка» в Чернігові відбулася прес-конференція представників міської організації Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

Ольга Хоніч, керівник Чернігівської міської організації «Об’єднання «Самопоміч», повідомила підсумки проведених напередодні загальних зборів партії та назвала кандидатів для участі в чергових виборах депутатів місцевих рад Чернігова та претендента на посаду міського голови, що обиратимуться 25 жовтня 2015 року.

Від «Самопомочі» кандидатами в депутати міської ради стали 32 особи, котрі пройшли ретельний відбір та відповідають всім критеріям, котрі пред’являлися до бажаючих стати представниками партії в органах місцевої влади.

В списку кандидатів від «Самопомочі підприємці, лікарі, освітяни, журналісти, менеджери, працівники ІТ-сфери. Середній вік кандидатів – 32 роки.
Кандидатом на посаду міського голови Чернігова обрано Володимира Зуба.

Хто ж іде в Чернігівську міську раду за списком «Самопомічі»?

Барінцев Володимир Сергійович
Бойко Тетяна Олександрівна
Гапієнко Анастасія Андріївна
Дерлеменко Сергій Ігорович
Єфименко Станіслав Юрійович
Заїка Андрій Анатолійович
Заїка Юлія Анатоліївна
Зуб Володимир Іванович
Іванченко Віктор Григорович
Католик Світлана Миколаївна
Коваль Сергій Олександрович
Козирєв Віталій Анатолійович
Койдан Дмитро Володимирович
Кривопалий Денис Валерійович
Редік Тарас Євгенович
Римаренко Сергій Сергійович
Романовська Наталія Олександрівна
Самойлов Сергій Володимирович
Соколюк Вадим Олександрович
Соснов Роман Володимирович
Старовойт Іван Васильович
Тимошенко Олександр Володимирович
Тимошик Олеся Михайлівна
Фіалковська Любов Григорівна
Хоніч Ольга Петрівна
Цирулін Максим Олександрович
Чернова Вікторія Миколаївна
Чернюк Віталій Миколайович
Четвертак Артемій Вікторович
Шалетіна Юліана Анатоліївна
Шкробко Дмитро Віталійович

За інф. Дискусійного клубу "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини