У Чернігові Демальянс презентував кандидатів на місцеві вибори та на посаду міського голови
В минулу суботу, 19 вересня 2015 року відбулась презентація кандидатів до міської ради від партії «Демальянс».

Нагадаємо, що кандидати були відібрані в рамках ініціативи «Команда твого міста». У списку кандидатів, запропонованому чернігівцям на місцевих виборах, – правники, громадські діячі, спеціалісти в різних сферах, правозахисники та інші.
Під час презентації кожен кандидат від партії представив своє бачення роботи у раді та власний вплив на життя городян. Окрім цього, кожен бажаючий міг особисто познайомитись та поспілкуватись з кандидатами.
«Протягом 5-ти років активної роботи партія «Демальянс» показує свою послідовність, цілеспрямованість і зацікавленість в розвитку міста. Так само й на сьогоднішній день ми продовжуємо і будемо продовжувати в міській раді впровадження того курсу перетворень, котре ініціювали ще кілька років тому.
Окрім того, наші кандидати у депутати − це люди, котрі мають можливість, бажання і сили розпочати конструктивну роботу у владі на користь місту і чернігівцям в різних сферах життя», − зазначив заступник голови партії «Демальянс» Ігор Андрійченко.
Також під час презентації був представлений кандидат на посаду Чернігівського міського голови від «ДемАльянсу» − заступник голови партії Ігор Андрійченко.
Прес-служба Чернігівської міської
організації партії «Демальянс»
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)