Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:00:04

Агітаційна еквілібристика у Чернігівському ліцеї – за потенційного кандидата легально агітувала директорка

18.09.2015   14:57

Позавчора, 15 вересня, у Чернігівському ліцеї № 32 батьківські збори перетворилися на агітмайданчик.

Директорка навчального закладу під час заходу переконувала присутніх віддати на виборах свій голос за конкретну людину, якою виявився діючий депутат міської ради Сергій Вакуленко.

Зібрана аудиторія, як повідомляє спостерігач мережі ОПОРА, була невдоволена нотками агітації, які лунали з вуст директорки ліцею. «Я хочу порадити вам прийти на ці вибори і проголосувати за конкретну людину, яка робить щось конкретне матеріально для нашого навчального закладу», – такими словами закінчила свою промову виступаюча.

Відповідно присутні меншою мірою вирішували питання, що стосуються навчального процесу своїх дітей, а значною мірою слухали звіт про діяльність Сергія Вакуленка. Сам представник депутатського корпусу безпосередньо взяв слово трохи пізніше. Однак агітація в його словах не прослідковувалася.

Помічник діючого депутата Сергія Вакуленка, контакти якого наявні у відкритому доступі на сайті Чернігівської міської ради, відмовився коментувати дану ситуацію. У свою чергу, Людмила Василівна Тарасюк, директор ліцею № 32, запевнила спостерігача мережі ОПОРА, що виборче законодавство не порушувалося, адже агітації не було. «Під час батьківських зборів був озвучений звіт про використання спонсорських коштів. Нам допомагав не тільки Сергій Володимирович Вакуленко, а і губернатор та Анатолій Долеско (прим. авт. колишній кандидат по 205 виборчому округу під час позачергових парламентських виборів 2014 року)», – запевняє пані директор. Так, за її словами, виступаючи, Сергій Вакуленко говорив про свою діяльність у якості діючого депутата, а не кандидата.

Слід зазначити, що згідно п. 7 ст. 54 передвиборна агітація здійснюється з додержанням принципу рівних умов та можливостей, що передбачає надання кандидатам, їх довіреним особам, місцевим організаціям партій (блокам), кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, та їх уповноваженим особам за однакову плату одних і тих самих приміщень для проведення масових заходів, надання однакових друкованих площ та ефірного часу на радіо і телебаченні.

Отже, такі дії свідчать про недобросовісну конкуренцію, а після офіційної реєстрації кандидата міститимуть ознаки порушення виборчого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.