Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 11:56:33

Ігор Андрійченко: головне не результат, а олімпійський принцип?

17.09.2015   10:32Агенцiя

Для тих, хто не пам'ятає, олімпійський принцип: головне не результат, а участь. Напевно, для звичайної, налаштованої на міцне здоров'я людини, це так. Але не для політика.

У мерський гонці, де основні гравці і за рейтингами, і за ресурсами вже визначилися, перемога не світить. І щоб не говорило оточення політика, але для них основним є принцип "паровозика" та особисті інтереси. А Ігор Андрійченко при такій «грі» і сам може не потрапити до депутатського корпусу.

І саме тут буде актуальним питання: «Ви хто - непрохідний кандидат у міські голови чи кандидат в депутати?». Так само як раніше тривала інтрига «Демократичний альянс - громадська організація чи політична партія?» Навіть у прес-релізах деякий час підписувалися завуальовано - команда ДемАльянсу.

Для кандидата, який є першим номером у списку, головне завдання - подолати пятивідсотковий бар’єр. Жорстка ієрархія і командна робота - команда однодумців йде у владу і орієнтується тільки на перемогу.

Ситуація, коли ти третій - тільки в мінус. Якби Олександр Соколов йшов сам - шанс був би. Але він йде у зв’язці «Нашого краю» і практично зі своєю окремою, міською коммунально-бюджетною командою, яка насамперед буде працювати на нього.

А Демократичному Альянсу були потрібні кандидати-рекрути. В більшості своїй практично нікому невідомі. А, отже, і виборець, не повіривши в команду, не повірить і в лідера. Який має бути прагматичним, ставити реальні цілі, а не розраховувати на уявне олімпійське мерство.

Та й відволікати від командної роботи це буде сильно. Скоріше говоритимуть про завищенні амбіції, і не політика, а політикана. Або про те, що планує піти на торги з переможцем.

Якщо є команда кандидатів, які мають спільну мету, яким є що про себе сказати. То і лідера просувати повинен кожен. Проте маловідома людина ефективно за "перший номер" агітувати не зможе. Має бути не натовп тіней за єдиним відомим претендентом, а спільна командна робота. Відома істина, що звуження фронту підсилює удар.

Нова кров потрібна, але ін’єкції потрібно робити вміло.

Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).