Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:43:51

Ігор Андрійченко: головне не результат, а олімпійський принцип?

17.09.2015   10:32Агенцiя

Для тих, хто не пам'ятає, олімпійський принцип: головне не результат, а участь. Напевно, для звичайної, налаштованої на міцне здоров'я людини, це так. Але не для політика.

У мерський гонці, де основні гравці і за рейтингами, і за ресурсами вже визначилися, перемога не світить. І щоб не говорило оточення політика, але для них основним є принцип "паровозика" та особисті інтереси. А Ігор Андрійченко при такій «грі» і сам може не потрапити до депутатського корпусу.

І саме тут буде актуальним питання: «Ви хто - непрохідний кандидат у міські голови чи кандидат в депутати?». Так само як раніше тривала інтрига «Демократичний альянс - громадська організація чи політична партія?» Навіть у прес-релізах деякий час підписувалися завуальовано - команда ДемАльянсу.

Для кандидата, який є першим номером у списку, головне завдання - подолати пятивідсотковий бар’єр. Жорстка ієрархія і командна робота - команда однодумців йде у владу і орієнтується тільки на перемогу.

Ситуація, коли ти третій - тільки в мінус. Якби Олександр Соколов йшов сам - шанс був би. Але він йде у зв’язці «Нашого краю» і практично зі своєю окремою, міською коммунально-бюджетною командою, яка насамперед буде працювати на нього.

А Демократичному Альянсу були потрібні кандидати-рекрути. В більшості своїй практично нікому невідомі. А, отже, і виборець, не повіривши в команду, не повірить і в лідера. Який має бути прагматичним, ставити реальні цілі, а не розраховувати на уявне олімпійське мерство.

Та й відволікати від командної роботи це буде сильно. Скоріше говоритимуть про завищенні амбіції, і не політика, а політикана. Або про те, що планує піти на торги з переможцем.

Якщо є команда кандидатів, які мають спільну мету, яким є що про себе сказати. То і лідера просувати повинен кожен. Проте маловідома людина ефективно за "перший номер" агітувати не зможе. Має бути не натовп тіней за єдиним відомим претендентом, а спільна командна робота. Відома істина, що звуження фронту підсилює удар.

Нова кров потрібна, але ін’єкції потрібно робити вміло.

Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.