Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 08:50:21

Погоджено порядок денний двадцять восьмої сесії обласної ради

08.09.2015   16:59Агенцiя

Останнє в цьому скликанні обласної ради планове засідання президії відбулося досить швидко і конструктивно. За годину роботи депутати розглянули тридцять дев'ять питань порядку денного 28 сесії облради, яка запланована на 10 вересня.

Перед початком засідання, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук виконав приємну місію. За сумлінну працю і високий професіоналізм він вручив Грамоту Кабінету Міністрів України очільнику обласного представницького органу Миколі Звєрєву. Члени президії привітали керівника оплесками, а він, у свою чергу, запевнив колег, що і надалі працюватиме з повною віддачею сил в ім'я добробуту рідної Чернігівщини і України. Після привітань народні обранці безпосередньо перейшли до роботи з формування порядку денного чергового пленарного засідання.

Зокрема, у ході обговорення було вирішено винести на сесійний розгляд проекти наступних рішень:

- «Про Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2016-2020 роки»;

- «Про внесення змін до Програми покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин, що дислокуються на території Чернігівської області, військовозобов'язаних, призваних за мобілізацією, та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції, на 2015 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 23 січня 2015 року;

- «Про обласну Програму сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада»;

- «Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки»;

- «Про Програму фінансової підтримки обласних громадських організацій інвалідів та ветеранів на 2016- 2020 роки»;

- «Про обласну Програму підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки»;

- «Про затвердження Програми фінансування у 2015 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення».

- «Про затвердження цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки у Чернігівській області».

На пленарному засіданні депутати також планують розглянути кілька питань щодо охорони навколишнього природного середовища, управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і вирішити низку кадрових питань. Окрім того, буде перейменовано кінотеатр ім. М.Щорса у Чернігові, погоджено ліміти використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та розглянуто інші важливі питання.

Голова обласної ради Микола Звєрєв повідомив членів президії, що на сесії, перш ніж розпочати розгляд внесених питань, перед народними обранцями виступить прокурор області Віктор Носенко, який поінформує про результати діяльності прокуратури області у 2015 році.

В роботі Президії взяв участь голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

Також були запрошені розробники окремих проектів рішень, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради та представники засобів масової інформації.

Цього ж дня відбулися й засідання постійних профільних комісій обласної ради, які погодили порядок денний двадцять восьмої сесії, а також розглянули окремі питання, передбачені поточними планами роботи.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини