Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 15:17:48

До кінця року всі працівники апарату ОДА будуть вимушені взяти відпустки за власний рахунок на двадцять днів

08.09.2015   08:55Агенцiя

Таке рішення було обговорене головою ОДА з працівниками апарату минулого тижня.

Причиною цьому стало скорочення Кабінетом міністрів видатків утримання як обласних, так і районних адміністрацій.

Кожен район чи департамент розв’язує цю проблему самотужки різними методами – дехто заощадив кошти за рахунок вакансій, а працівники деяких структур і раніше ходили у відпустки за власний рахунок.

Що ж стосується апарату ОДА – обсяг коштів на утримання був скорочений кабміном «в односторонньому порядку» на суму, що становить близько 2,85% річного бюджету. Це спричинило дефіцит коштів фонду оплати праці, і для того, щоб не підірвати працездатність і зберегти штат, головою ОДА було запропоновано кожному працівнику щомісяця брати п’ять днів неоплачуваної відпустки. Колектив погодився з вимушеною мірою, розуміючи безальтернативність ситуації.

«Розв’язати це питання скороченнями працівників неможливо, адже за КЗПП у такому випадку необхідно виплатити, до прикладу, кошти за невикористані дні відпустки. А грошей і так немає. Нас поставили перед фактом, тому ми й виходимо зі становища таким чином. Мінус 2,85% – звучить, наче, не критично, але це відсоток від річного бюджету, а нам цю економію необхідно вкласти в чотири місяці. Тому іншого виходу нема, і колектив це розуміє. Примушувати когось працювати в дні вимушеної відпустки я не збираюся», – роз’яснив голова ОДА Валерій Куліч.


https://www.facebook.com/valerii.kulich?fref=nf

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини