Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:20:50

Прості Люди проти чиновницького свавілля на сесії Чернігівської міської ради

31.08.2015   12:16Агенцiя

Серед сотні політичних партій, які існують в українському політикумі, нарешті з’явилась нова політична сила зумовлена вимогою самого суспільства, яка здатна стати на захист прав простої людини –ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».

Основним завданням політичної сили є боротьба з олігархами та корупцією, розробка економічної доктрини, створення нової Конституції, яка б дійсно захищала простих людей.

Лідер партії Сергій Каплін наголошує, що він добивається аби Парламент проголосував за соціальні законопроекти – відмінив оподаткування пенсії, провів індексацію зарплат і пенсій, підвищив прожитковий мінімум, зменшив тарифи.

Сьогодні на Чернігівщині потужно вже набирає оберти команда –ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПАРТІЇ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».

Так 28 серпня перед сесією Чернігівської міської ради активісти простих людей Чернігова гучно і сміливо заявили свою позицію щодо болючих для чернігівців питань.

Сьогодні знову йде дерибан чернігівської землі в «Ялівщині», власники тільки змінюють свої маски. Розігрується земля «Кордівки», що є ласим шматком. Кишеньковим фірмам-забудовникам продовжують виділяти десятки гектарів землі, які належить громаді нашого міста.

Депутати голосують за отримання приватною фірмою десятки мільйонів  доларів кредитних коштів, при цьому їм байдуже, чим  виллється  це для простих людей. До чого взагалі призведе чергова монополія ринку тепла в приватних руках. І на які тарифи чернігівцям очікувати взимку?  

І це лише частка болючих  питань, які впродовж останніх п’яти років збурювали чернігівців.

Складається таке враження, що наприкінці каденції міської ради, наші «різнокольорові» міські обранці дружньо видирають все можливе, що тільки можна захапати забувши і про виборців і про вибори. Хоча, що стосується виборів, можливо і не забули, оскільки виділили собі кошти з міського бюджету на свою депутатську роботу, щоб знову цинічно розповідати казки і намагатись купити нас з вами.

Простим Людям набридло, що існуючі місцеві політичні «еліти» лише розігрують свою театральну роль «слуг народу», а самі переплелися між собою наче «спрут» .

Можна сказати, що нічого не вдієш. Але саме зараз наступив той час, коли прості люди повинні дати оцінку діяльності місцевого депутатського корпусу і від нашого з вами вибору, від усвідомлення власної гідності залежить подальша доля Чернігова і нас з вами.  

Досить!

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА» не буде спостерігати за тим, як затягується зашморг на шиї чернігівців. Досить підвищувати нам тарифи на енергоносії , комунальні послуги, орендну плату на землю і нерухомість. Сотні домів нашого міста потребують капітальних ремонтів під’їздів, заміну ліфтів, облаштувань покрівель, доріг. Нахабність ЖЕКів не має меж. Соціальні заклади, дитячі садки, школи, лікарні в занепаді. А паралельно з цим місцева політична еліта продовжує жирувати.

Зупинимо цей бардак!

«ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА».- молода політична сила, яка за короткий період стрімко набирає своїх прихильників. Оскільки в основі українського суспільства стоїть  проста людина, про що так швидко забули ті партії, які давали присягу на майдані гідності простим людям.

Тепер у простих людей є партія, яка буде захищати їхні інтереси. Зараз ми формуємо команду. Простих людей - 90%. Ми повинні об'єднатися і перемогти.

«Ми повинні мати не просто листівку, а ідеологію: сильна держава, деолігархізація, декриміналізація, нова Конституція простих людей, нищівна війна з корупцією і амбітна нова економічна доктрина", - написав Сергій Каплін.

Змусимо чиновників поважати Простих Людей!

Андрій Бузар

PR

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини