Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 08:40:06

Жителі Чернігівщини підтримали АКЦІЮ Опозиційного блоку "ЗА МИР І РОЗВИТОК"

25.08.2015   16:48Агенцiя

24 серпня, у День незалежності України, Чернігівщина приєдналася до Всеукраїнської акції "Опозиційного блоку" зі збору підписів за Мир і Розвиток України.

Збір підписів - це спосіб об'єднатися всім кому небайдуже те, що завтра буде з країною.

Сьогодні, через десятиліття миру і безпеки в умовах нестабільності і хаосу, українці вкладають зовсім інший зміст у такі прості й звичні слова як «мир», «благополуччя» і «впевненість».

Коли всі розуміють, що війна - це шлях в нікуди, що не існує військового вирішення конфлікту, коли матері не знають, за що гинуть їхні сини, люди впевнені тільки в одному - Уряд не збирається припиняти війну, він не чує людей. Тільки команда Опозиційного блоку виступає за Мир. Кожен підпис під Маніфестом за Мир і Розвиток - це реальний крок до миру. Це єдиний спосіб для кожного українця бути почутим.

«Наша мета зібрати мільйон підписів за мир в Україні і, таким чином, продемонструвати владі, що головне для країни - це мир. Без цього неможлива модернізація ні економіки, ні соціальної сфери, ні освіти, ні охорони здоров'я. Сьогодні наші пункти збору підписів працюють у Чернігові, але вже найближчим часом вони охоплять всю область »- заявив Анатолій Мирошниченко, голова регіональної організації Політичної партії  «Опозиційний блок »в Чернігівській області. Він також зазначив, що акцію вже підтримали громадські організації, громадські активісти і пересічні громадяни області.

«Опозиційний блок відкрив списки для всіх, хто готовий діяти і у кого є конкретні пропозиції щодо розвитку його міста, області, тих, хто готовий разом з опозицією боротися за мир, за розвиток України. Якщо ви самі хочете реалізовувати свою програму - приходьте до нас. Ми об'єднуємося з  тими, кому потрібен мир і кому нічого втрачати, крім України. Разом ми переможемо! », - Заявив Анатолій Мирошниченко.

 Символом громадського руху «За Мир і Розвиток» стала «МІРка» ( в повсякденному житті прищіпка),  якою можна прищепити хабарника, зробити щеплення проти корупції, а також якою можна об’єднати людей, регіони та цілу країну.
 

PR

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини