Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 23:00:47

Жителі Чернігівщини підтримали АКЦІЮ Опозиційного блоку "ЗА МИР І РОЗВИТОК"

25.08.2015   16:48Агенцiя

24 серпня, у День незалежності України, Чернігівщина приєдналася до Всеукраїнської акції "Опозиційного блоку" зі збору підписів за Мир і Розвиток України.

Збір підписів - це спосіб об'єднатися всім кому небайдуже те, що завтра буде з країною.

Сьогодні, через десятиліття миру і безпеки в умовах нестабільності і хаосу, українці вкладають зовсім інший зміст у такі прості й звичні слова як «мир», «благополуччя» і «впевненість».

Коли всі розуміють, що війна - це шлях в нікуди, що не існує військового вирішення конфлікту, коли матері не знають, за що гинуть їхні сини, люди впевнені тільки в одному - Уряд не збирається припиняти війну, він не чує людей. Тільки команда Опозиційного блоку виступає за Мир. Кожен підпис під Маніфестом за Мир і Розвиток - це реальний крок до миру. Це єдиний спосіб для кожного українця бути почутим.

«Наша мета зібрати мільйон підписів за мир в Україні і, таким чином, продемонструвати владі, що головне для країни - це мир. Без цього неможлива модернізація ні економіки, ні соціальної сфери, ні освіти, ні охорони здоров'я. Сьогодні наші пункти збору підписів працюють у Чернігові, але вже найближчим часом вони охоплять всю область »- заявив Анатолій Мирошниченко, голова регіональної організації Політичної партії  «Опозиційний блок »в Чернігівській області. Він також зазначив, що акцію вже підтримали громадські організації, громадські активісти і пересічні громадяни області.

«Опозиційний блок відкрив списки для всіх, хто готовий діяти і у кого є конкретні пропозиції щодо розвитку його міста, області, тих, хто готовий разом з опозицією боротися за мир, за розвиток України. Якщо ви самі хочете реалізовувати свою програму - приходьте до нас. Ми об'єднуємося з  тими, кому потрібен мир і кому нічого втрачати, крім України. Разом ми переможемо! », - Заявив Анатолій Мирошниченко.

 Символом громадського руху «За Мир і Розвиток» стала «МІРка» ( в повсякденному житті прищіпка),  якою можна прищепити хабарника, зробити щеплення проти корупції, а також якою можна об’єднати людей, регіони та цілу країну.
 

PR

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини