Срібнянщина – з новим головою райдержадміністрації
20 серпня, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч представив активу Срібнянського району нового голову райдержадміністрації – Ніну Михайлівну Бондаренко.
«По-перше, вітаю вас і зичу сил справитися з тим об’ємом роботи, який зараз на вас звалиться. І до поточних завдань з управління районом уже з самого початку даю вам завдання додаткові: необхідно провести повну інвентаризацію всіх теплопостачальних об’єктів району з метою визначення можливості переведення їх на місцеві, дешевші, види палива. Друге, це стосується і присутніх тут сільських голів, активізуйте, будь ласка, роботу з оформлення субсидій. Мобілізуйте для цього всі можливі сили, щоб із початком опалювального сезону не допустити колапсу в роботі соціальних служб», – сказав Валерій Куліч одразу після формального представлення нового голови райдержадміністрації.
«Я добре усвідомлюю, що ця посада – не нагорода, а випробування і велика відповідальність. Пріоритети в роботі зрозумілі – тому, переконана, за умови злагодженої роботи, поставлені задачі будуть для нас посильними», – сказала, звертаючись до активу району Ніна Бондаренко.
Крім того, голова ОДА Валерій Куліч звернув увагу управлінців району на те, що Чернігівщина отримала з Фонду регіонального розвитку додатково близько 101 мільйона гривень на закінчення об’єктів незавершеного будівництва. «Гроші є, якщо все буде до ладу, то, може, ще трохи роздобудемо, але звертаю увагу на те, що ці кошти можуть бути використані лише на вже готові проекти незавершених будівництв. Тому прошу вас терміново підняти всі необхідні папери, і подати пріоритетні об’єкти для того, що б ми змогли ефективно використати ці кошти», – наголосив Валерій Куліч.
Також до слова був запрошений народний депутат України, мажоритарник від 210-го виборчого округу, до якого входить і Срібнянщина, Олег Дмитренко.
«І управлінці, й агровиробники, і загалом актив району добре знають Ніну Михайлівну (у неї понад 31 рік трудового стажу, 11 – на державній службі в районі). Тому виробничі стосунки вже налагоджені й робота має бути продуктивною. Прошу вас, пані голово, і присутні тут керівники громад, у разі, якщо треба допомога вашого депутата – у вас є мій номер телефона, я чим зможу – завжди постараюся допомогти. Успіхів вам!», – звернувся до земляків-срібнянців нардеп Олег Дмитренко.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.