Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 липня, 06:20:53

Комісія запропонувала Чернігівщині передавачі для відновлення мовлення

19.08.2015   12:23Агенцiя

18 серпня в Міністерстві інформаційної політики України під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики Тетяни Попової було обговорено питання щодо виділення передавальної апаратури для Запорізької і Чернігівської областей.

У зустрічі взяли участь представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Державного комітету телебачення і радіомовлення, СБ України, Чернігівської та Запорізької ОДА.

Під час зустрічі Комісія прийняла рішення про виділення передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів для Запорізької і Чернігівської областей. Заступнику голови Запорізької ОДА Едуарду Гугніну та директору департаменту інформаційної політики Чернігівської ОДА Подорвану Андрію члени Комісії порадили виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю фідерів і антен, необхідних для включення запропонованих передавачів, або, за необхідності, звернутися до юристів МІП для підготовки постанови Кабінету Міністрів України для виділення коштів.

Аналогічну пропозицію щодо виділення передавачів отримали Херсонська та Одеська ОДА у відповідь на їх письмові звернення.

До Міністерства інформаційної політики України регулярно надходять звернення-скарги щодо мовлення заборонених російських телеканалів, на які Комісія оперативно реагує та пропонує варіанти вирішення проблем. Крім того, ведуться перемовини з приватними каналами щодо закупівлі ними додаткового обладнання та спроможності сплачувати за електропостачання для трансляції в зоні, де не достатньо мовлення українських телеканалів.

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини