Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:42:54

Координаційний комітет погодив питання порядку денного 52-сесії Чернігівської міськради

17.08.2015   15:46Агенцiя

Cьогодні координаційний комітет Чернігівської міської ради погодив питання порядку денного 52-ї сесії міської ради, яка відбудеться 28 серпня. До порядку денного включено 32 питання, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

Секретар міської ради Владислав Кухар акцентував увагу депутатів щодо питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», а саме: Чернігівському міському голові 1992-2001 рр. Косих В.А. (посмертно) та мешканцю м. Чернігова - Шкурку А.Н., Народному художнику України, Заслуженому художнику України, лауреату Чернігівської обласної премії ім. М. Коцюбинського.

Він також повідомив, що у порядку денному запропоновано погодити Інвестиційну програму модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми "ТехНова" на 2015 рік, а також внести доповнення до 5 цільових Програм стратегічного розвитку міста.

Включено питання про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року. На розгляд та затвердження депутатів запропоновано також питання про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі або партисипаторний бюджет) у місті Чернігові. Як повідомлялось раніше, громадський, або партисипаторний бюджет запроваджується у м. Чернігові з наступного року й передбачає участь громадськості шляхом висунення пропозицій мешканців міста у вирішенні питання, на які потреби краще витратити частину місцевого бюджету.

Серед питань порядку денного – про перейменування вулиць м. Чернігова, земельні та ряд інших питань.

Владислав Кухар закликав депутатів ретельно опрацювати ці питання на засіданнях постійних комісій та вносити свої пропозиції.

Пленарне засідання 52-ї сесії відбудеться 28 серпня 2014 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7) згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови Олександра Соколова.

З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Протягом тижня напередодні сесії працюватимуть постійні депутатські комісії.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ