Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:16:51

Координаційний комітет погодив питання порядку денного 52-сесії Чернігівської міськради

17.08.2015   15:46Агенцiя

Cьогодні координаційний комітет Чернігівської міської ради погодив питання порядку денного 52-ї сесії міської ради, яка відбудеться 28 серпня. До порядку денного включено 32 питання, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

Секретар міської ради Владислав Кухар акцентував увагу депутатів щодо питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», а саме: Чернігівському міському голові 1992-2001 рр. Косих В.А. (посмертно) та мешканцю м. Чернігова - Шкурку А.Н., Народному художнику України, Заслуженому художнику України, лауреату Чернігівської обласної премії ім. М. Коцюбинського.

Він також повідомив, що у порядку денному запропоновано погодити Інвестиційну програму модернізації та реконструкції теплових мереж і теплових пунктів ТОВ фірми "ТехНова" на 2015 рік, а також внести доповнення до 5 цільових Програм стратегічного розвитку міста.

Включено питання про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року. На розгляд та затвердження депутатів запропоновано також питання про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі або партисипаторний бюджет) у місті Чернігові. Як повідомлялось раніше, громадський, або партисипаторний бюджет запроваджується у м. Чернігові з наступного року й передбачає участь громадськості шляхом висунення пропозицій мешканців міста у вирішенні питання, на які потреби краще витратити частину місцевого бюджету.

Серед питань порядку денного – про перейменування вулиць м. Чернігова, земельні та ряд інших питань.

Владислав Кухар закликав депутатів ретельно опрацювати ці питання на засіданнях постійних комісій та вносити свої пропозиції.

Пленарне засідання 52-ї сесії відбудеться 28 серпня 2014 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7) згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови Олександра Соколова.

З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Протягом тижня напередодні сесії працюватимуть постійні депутатські комісії.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини