Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 22:11:13

Семенівка: приберіть Лєніна і тих, хто його ставив!

13.08.2015   08:02Агенцiя

Заява чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка з приводу відновлення пам'ятника В.Ульянову (кличка - Лєнін) у Семенівці на Чернігівщині.

Коли по всій Україні, на хвилі Майдану, українці знімали пам'ятники Ульянову (кличка- Лєнін), семенівська влада далаз змогу комуністам с амим прибрати монумент їхнього фюрера з центральної площі. Що вони й зробили, хоча цей ідол не є власністю комуністичної партії...

Але прибрали вони його для того, щоб встановити в іншому місці - недалеко від центру, біля церкви (!) Московського патрыархату, на території монументу загиблим під час колективізації комуністам та розкуркулювачам.

Правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка вимагає від Семенівської міської ради негайно прийняти рішення про знесення пам'ятника Ульянову (Лєніну), а прокуратуру просимо з'ясувати законність дій осіб, що встановили цей пам'ятник.

Нагадуємо, що відповідно до законів про декомунізацію пам'ятники Лєніну та іншим діячам комуністичного і нацистського режимів мають бути знесені. Це стосується також Новгорода- Сіверського, Талалаївки та ряду сіл Чернігівщини, де вони досі збереглися.

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».