Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:26:44

Громадські активісти перевірять виконання передвиборчих обіцянок чернігівських депутатів та міського голови Олександра Соколова

07.08.2015   15:33Агенцiя

Напередодні старту кампанії з місцевих виборів 2015 року громадська організація Чернігівський освітній центр «Ініціатива» та сайт ПіК розпочали проект «Що обіцяли і що зробили чернігівські депутати за 5 років у міській раді».

Презентація проекту  відбулася 7 серпня в Експертному клубі «Чиста політика».

Завданням громадської ініціативи є аналіз рівня виконання передвиборчих обіцянок чернігівським міським головою та депутатами ради.

Актуальність даного аналізу викликана тим, що більшість депутатів знову збирається балотуватися під час місцевих виборів 2015 року, тож завдання громадськості на даному етапі показати виборцям результати діяльності нинішніх обранців.

Одним з перших кроків проекту стало направлення звернень місцевим владцям в яких громадські активісти нагадують їм про виборчі обіцянки, що давалися напередодні місцевих виборів 2010 року та просять прозвітуватися по кожному пункту – що вдалося виконати, а що ні і чому.

Далі громадські активісти проаналізують надіслані відповіді, проведуть моніторинг відкритих джерел та представлять в першій половині вересня результати своєї роботи. (Як відомо виборча кампанія з місцевих виборів 2015 року розпочинається 5 вересня)

Проект є внутрішньою ініціативою ЧОЦ «Ініціатива» та сайту ПіК, незалежною від будь яких політичних чи фондових умов.

Нижче пропонуємо ознайомитися з партійним складом переможців виборів 2010 року та  найбільш популярними обіцянками чернігівських політиків.

Також за посиланням  зібрані всі обіцянки, що давалися чернігівськими депутатами та міським головою Олександром Соколовим напередодні виборів 2010 року

http://www.slideshare.net/p_pavlo/6-51380467

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини