Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 серпня, 15:28:39

День будівельника: доки тривають будівництва – живе й розвивається країна

07.08.2015   13:31Агенцiя

З нагоди професійного свята сьогодні в залі облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч будівельників із керівництвом області.

Муляри, зварювальники, архітектори, менеджери та управлінці зібралися за одним столом. Від імені жителів Чернігівщини зодчих привітав голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

«Ваша праця – це безпосереднє творення блага для людей і держави. Адже поки розбудовуються міста і села – живе і розвивається країна. Зичу вам, щоб усі плани здійснювалися, а зведене вами не зазнавало руйнувань», – звернувся до присутніх Валерій Куліч.

Одразу після вітальних слів голови облдержадміністрації та обласної ради розпочалося відзначення «винуватців» свята. Почесні грамоти, подяки і дипломи знайшли своїх власників і серед організаторів та управлінців, і серед безпосередніх виконавців робіт.

У свою чергу будівельники зазначили: дуже хотілося б, щоб усі учасники процесу зведення будівель ставилися один до одного з розумінням і йшли назустріч. Також вони зазначили, що останнім часом зменшилася кількість перевірок і необхідних погоджень із боку виконавчої влади, що значно поліпшило умови роботи галузі. Проте умови співпраці з приватними, зокрема, енергопостачальними кампаніями досі спричиняють безліч ускладнень.

Підсумовуючи бесіду, голова облдержадміністрації Валерій Куліч висловив переконання у перспективності розвитку галузі: «За перше півріччя введено в експлуатацію близько 49 тисяч квадратних метрів житла, що становить 140% від показника минулого року. Цей позитивний тренд має бути збережений і надалі, адже ресурс введення в експлуатацію багатоквартирних будинків є. Крім того, вже підтверджено отримання областю близько 101 мільйона гривень із Фонду регіонального розвитку на добудову незавершених споруд, радує і 1,6 мільйона на ремонт візитівки Чернігова – церкви Великомучениці Катерини. І надалі ми «вибиватимемо» всі можливі ресурси для Чернігівщини. Ваше ж завдання, як забудовників, освоїти ці кошти своїми силами – бути конкурентоздатними, щоб на нашій землі будували наші забудовники, і кошти залишались теж у нас», – наголосив Валерій Куліч.

Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві" 15:37

23 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди Дня незалежності України відбулось відкриття виставки «Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві».

У Чернігові відзначили День Державного Прапора

У Чернігові відзначили День Державного Прапора 15:06

П’ятнадцять років тому на знак глибокої поваги українців до одного з основних символів держави був підписаний Указ Президента про встановлення Дня Державного Прапора України.

Призначено керівника комунального закладу РЛП

Призначено керівника комунального закладу РЛП "Міжрічинський" 13:29

Виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради призначено Сергія Кошового.