Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:54:26

Громадськість та керівництво області переймаються подальшою долею Ялівщини

05.08.2015   16:49

Неспівпадіння матеріалів проекту землеустрою відведення земельних ділянок для функціонування комунального закладу «РЛП Ялівщина» із даними, зазначеними у договорі, послугувало однією з основних причин створення спеціальної робочої групи.

Її першочерговим завданням є моніторинг діяльності та підготовка пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «РЛП»Ялівщина».

Вчора, 4 серпня, на засіданні робочої групи було проаналізовано порівняльну таблицю експлікаційних контурів «Ялівщини», надано інформацію про наявність правовстановлювлюючих документів користувачів. Однак, є чимало огріхів, які гальмуюють подальшу діяльність РЛП. Зокрема, нечіткість меж ділянок на карті та протерміновані договори оренди.

На жаль, і фінансування комунального закладу буде значно зменшене.

— Створення ланшафтного парку — це цілком заслуга активної громадськості. Обласна адміністрація завжди підтримуватиме такі ініціативи та всебічно сприятиме. Однак, в обласному бюджеті недостатньо коштів для фінансування на рівні минулого року. Тож керівництво області та самого РЛП, робоча група та активна громадськість мають подумати над тим, яким чином «Ялівщина» може заробляти сама на себе. Такий варіант успішно практикується в інших областях, — зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Ще одним важливим завданням залишається призначення директора згаданого комунального закладу.

Учасники засідання вирішили доручити управлінням міської ради: архітектури та містобудування і земельних ресурсів та проектній організації, уточнити матеріали проекту землеустрою відведення земельних ділянок для функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Нагадаємо, що відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації створено робочу групу. До її складу входять фахівці, експерти, екологи, громадськість. Очолює робочу групу член Громадської ради при ОДА Тамара Петрова.

До теми: Куди за рік поділися 20 га з РЛП "Ялівщина"?

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини