День високомобільних десантних військ – по-новому. ФОТОрепортаж
Без купання у фонтанах і деяких інших специфічних елементів святкування відбувся у неділю, 2-го серпня, День ВДВ – високомобільних десантних військ.
Цьогоріч, як і анонсувалося, річниця заснування «крилатої піхоти» відзначалася організовано і, як наголошують організатори, саме відзначалася, а не святкувалася. Таке трактування визначає час, у який ми живемо.
Хвилина мовчання, молебень і покладання квітів у пам'ять про тих, хто загинув та пропав безвісти при виконанні військового обов’язку на території інших країн, при захисті цілісності та суверенітету України під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції – таким чином цього року відбувалася офіційна частина – стримано, мужньо, шанобливо.
Після цього колона учасників у супроводі військового оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України рушила заздалегідь визначеним маршрутом до парку «Березовый гай». Уже там запрошені військовими гості, серед яких був і голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, звернулися до «голубих беретів» зі словами вдячності та шани. Принагідно воїнам були урочисто вручені державні нагороди. На жаль, значну частину орденів отримували вже родичі бійців, героїв-захисників суверенітету України, нагороджених посмертно.
Подарунок містянам з нагоди Дня високомобільних десантних військ підготували колеги десантників – бійці Національної гвардії України та прикордонники – для перегляду була доступна виставка бойової техніки, макетів зброї та спорядження, а нацгвардійці продемонстрували учасникам дійства прийоми рукопашного бою.
Завершальною частиною урочистостей став концерт за участі гурту «Контингент» та оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України.
Прес-служба облдержадміністрації
ФОТО Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression






















