Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 16:49:49

Продовженно термін дії контрактів головних лікарів комунальних лікувально-профілактичних закладів

29.07.2015   08:03Агенцiя

Продовження терміну дії контрактів головних лікарів комунальних лікувально-профілактичних закладів погодили депутати профільної постійної комісії обласної ради.

28 липня під головуванням Валерія Зуба відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, в якому взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петро Гармаш.

Постійна комісія розглянула кадрові питання, зокрема, продовження, припинення терміну дії контрактів з керівниками закладів охорони здоров'я, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, а також призначення керівників закладів охорони здоров'я

Депутати профільної комісії заслухали головних лікарів комунальних лікувально-профілактичних закладів, у яких закінчуються терміни дії контрактів, та докладно ознайомилися кандидатурами претендентів на керівні посади закладів охорони здоров'я.

За підсумками обговорення комісія погодила продовження терміну дії контрактів головних лікарів та прийняла відповідні висновки.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.

Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34

26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини