Чернігів: 100% опрацьованих ЦВК протоколів підтвердили перемогу Березенка
Центральна виборча комісія у понеділок ввечері опрацювала 100% протоколів дільничих виборчих комісій на довиборах до Верховної Ради у 205-му одномандатному окрузі в Чернігові.
Як передає сайт ЦВК, за кандидата в народні депутати від блоку Петра Порошенка Сергія Березенка проголосувало 35,90% виборців (або 17782 людини), кандидата від партії «Українського об’єднання патріотів «Укроп» Геннадія Корбана підтримали 14,76% (або 7311 людей).
Як повідомили раніше в ЦВК, явка на довиборах в Чернігові склала трохи більше 35%, голосування відбувалось загалом спокійно і без суттєвих порушень, які б могли вплинути на результат.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.