Брифінг Геннадія Корбана. ВІДЕО
Корбан визнав перемогу свого суперника Березенко.
Геннадій Корбан не буде оскаржувати результати виборів у народні депутати України на 205 окрузі в Чернігові, що відбулися вчора. Про це він заявив на прес-конференції у Чернігові, передає кореспондент РБК-Україна.
"Поразка я не визнаю, але при цьому є юридичний факт. І ми не будемо продовжувати ніяких юридичних дій з цього приводу. Це доконаний юридичний факт... Березенко отримає мандат, мандат, від якого погано пахне... Судитися ми не будемо. Я роблю офіційну заяву", - заявив Корбан.
При цьому він зазначив, що має намір продовжити політичну діяльність.
Корбан ще раз нагадав, що всі його дії в ході виборчої кампанії він пішов свідомо, "щоб зірвати маски".
Також Корбан заявив, що за підсумками виборів він зіткнувся з "повним дефолтом влади, повною втратою довіри до нинішньої влади, тому що за півтора після Майдану змін ніяких країна не зазнала".
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.