Заява виборчого штабу кандидата в народні депутати України Геннадія Корбана
На даний момент правоохоронними органами, спостерігачами зафіксовано багато різних провокацій, спрямованих на зрив виборів у 205 окрузі.
Також чимало прикладів фальсифікації, підкупу виборців та виносу порожніх бюлетенів з виборчих дільниць.
Були також і сигнали про нібито замінування виборчих дільниць. Вони не підтвердилися. Більш того, за вказаними адресами немає виборчих дільниць.
За наявною у нас інформацією, ввечері готуються інші, більш серйозні заяви та повідомлення про мінування штабу кандидата Геннадія Корбана, виборчих дільниць, а також про мінування територій, на яких планується проведення заходів після завершення голосування.
Штаб Геннадія Корбана офіційно заявляє, що всі ці заяви носять виключно провокаційний характер і спрямований на залякування людей, зрив виборів з метою визнання їх недійсними. А також з метою дестабілізації роботи штабу Корбана та усунення його спостерігачів від виконання своїх обов'язків. У такому випадку противники можуть безперешкодно провести вкидання бюлетенів за іншого кандидата і сфальсифікувати результати волевиявлення чернігівців.
Враховуючи наявні дані, штаб Геннадія Корбана офіційно звернувся до правоохоронних органів з проханням про проведення спеціальних заходів для обстеження території біля РАГСу, де планується концерт, а також про забезпечення охорони території.
У свою чергу, співробітники штабу докладуть максимум зусиль і уваги для забезпечення безпеки чернігівців та недопущення ніяких протиправних дій з боку противників Геннадія Корбана.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.