Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 18:27:58

Кошель і Черненко про ситуацію навколо псевдожурналистів КВУ. ВІДЕО

26.07.2015   15:14Агенцiя

Брифінг Генерального директора ВГО "Комітет виборців України" Олексія Кошеля та народного депутата України Олександра Черненко.

Велика кількість псевдо журналістів та порушень на виборчих дільницях може свідчити про план щодо зриву виборів. Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.
Навала фейкових журналістів, які супроводжують виборчий процес по 205-му округу в Чернігові, може бути частиною плану щодо зриву виборів. Зокрема, через численні скандали об’єктивність результатів виборів може бути поставлено під сумнів і вибори будуть визнані недійсними.
«Це може стати повторенням «київського сценарію» двохрічної давнини. Маються на увазі події грудня 2013 року, коли в результаті подібних подій були визнані недійсними вибори на п’ятьох мажоритарних округах. Це дає підстави припускати, що наразі реалізується той самий сценарій, направлений на зрив виборів», - заявив глава КВУ.
Нагадаємо, сьогодні на виборчих дільницях і по місту були масово помічені молоді люди характерною спортивної зовнішності з жовтими браслетами з посвідченнями газети КВУ «Точка зору». У самому КВУ заявили, що дані «журналісти» не є представниками видання «Точка зору», а їхні посвідчення - фальшиві.

 

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини