Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 11:48:19

Незабаром на Чернігівщині можуть з’явитися перші об’єднані громади

25.07.2015   09:17Агенцiя

Станом на 24 липня вже шість громад подали рішення про об’єднання на перевірку до Чернігівської ОДА.

Після аналізу цих рішень на відповідність законодавству та Конституції України, а також на дотримання процедури визначеної Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначені громади, у разі отримання позитивного висновку, матимуть можливість перейти до останнього етапу об’єднання – передачі цих рішень в Обласну раду.

Відповідно до Закону Обласна рада матиме 30 днів для розгляду поданих рішень та призначення позачергових виборів в об’єднаних територіальних громадах.


Окрім цих, ще 12 громад Чернігівської області вже ініціювали процедуру об’єднання територіальних громад та розіслали пропозиції щодо об’єднання суміжним громадам. Наразі в цих громадах триває громадське обговорення.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 10:53

Упродовж минулого тижня з 17 по 24 лютого щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 195 чоловік особового складу, 61 одиниця основної та спеціальної техніки.

Ніжинка Катерина Павленко представлятиме Україну на Євробаченні 2020

Ніжинка Катерина Павленко представлятиме Україну на Євробаченні 2020 10:28

У суботу, 22 лютого, відбувся фінал національного відбору на Євробачення 2020 року, в ході якого визначилося, хто представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Роттердамі.

Чернігів закупає спецтехніку і поширить сучасну систему збору сміття на більшу територію міста

Чернігів закупає спецтехніку і поширить сучасну систему збору сміття на більшу територію міста 09:53

Незабаром транспортний парк комунальних підприємств «АТП-2528» та «Міськсвітло» поповниться новою спецтехнікою. На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 20 лютого погодили збільшення розміру статутних капіталів цих комунальних підприємств на суму, яку й буде спрямовано на придбання необхідних машин.

У Чернігівській ОДА напрацювали план дій для подальшого розвитку Остерської лікарні

У Чернігівській ОДА напрацювали план дій для подальшого розвитку Остерської лікарні 09:46

Під час робочої поїздки на Чернігівщину 20 лютого до Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука звернулись жителі Остра Козелецького району. Їх хвилює питання роботи міської лікарні та забезпечення якісними медичними послугами.