Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:42:37

Звернення УМВС в Чернігівській області до політичних сил та їхніх представників у Верховній Раді України

24.07.2015   19:01Агенцiя

Прагнення стати членами європейської сім’ї передбачає таку ж цивілізовану поведінку й тих, хто планує невдовзі називатися європейцем.

Управління МВС України в Чернігівській області вітає в древньому Чернігові народних депутатів України, які приїхали підтримати на виборах того чи іншого кандидата.
 
Кожен з народних депутатів, що прибули до Чернігова, декларує свою непохитну волю дотримуватися норм Закону і бажання, щоб вибори пройшли чесно і прозоро, без порушень та провокацій. Поважаючи та підтримуючи ці наміри, УМВС України в Чернігівській області пропонує народним обранцям здійснити ряд важливих кроків виключно в порядку реалізації доброї волі:
 
— взяти безпосередню участь у подоланні можливих конфліктних ситуацій, пов’язаних з виборчим процесом, в рамках повноважень народного депутата України.
Для цього УМВС готове надати приміщення та досвідчених працівників для забезпечення отримання необхідної інформації для оперативного реагування на неї;
 
— представникам всіх політичних сил, представлених у Верховній Раді України, які беруть участь у виборах в 205 окрузі, на підтвердження їхніх добрих намірів, забезпечити від’їзд з Чернігова так званих «груп силової підтримки», відомих у народі як «тітушки»;
 
— остаточно припинити будь-які спроби підкупу виборців в усіх формах, як відкритих, так і прихованих;
 
— незважаючи на спокусу схилити УМВС України в Чернігівській області на сторону тієї чи іншої політичної сили, пропонуємо покинути ці спроби та не втручатися в роботу правоохоронних органів.
 
Обласне Управління МВС заявляє, що органи внутрішніх справ перебувають поза політикою і діють та діятимуть надалі виключно в рамках Закону. УМВС України в Чернігівській області забезпечене всім необхідним для підтримання громадського спокою та правопорядку під час виборчих перегонів.
 
Впевнені, що спільними зусиллями нам вдасться забезпечити чесні та прозорі вибори у 205 виборчому окрузі.
 
УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.